Назад в новини
3436

Огляд газонокосарок Dnipro-M

Щоб газон на дачі або біля приватного будинку мав бездоганний вигляд, необхідно мати в арсеналі якісну садово-паркову техніку. Для акуратного підстригання трави, догляду за садовими доріжками та прибудинковою територією не обійтися без газонокосарки. У нашому асортименті електричні та бензинові моделі — можна підібрати оптимальний варіант як для невеликої ділянки, так і догляду за парками і великими садами.

Електричні газонокосарки Dnipro-M

Цей тип газонокосарок простий у складанні та обслуговуванні, не потребує заправки паливом. Вони універсальні для трави будь-якої жорсткості, екологічно безпечні, порівняно тихо працюють. Залежать від довжини мережного кабелю чи подовжувача. Їх обирають для обробки ділянок площею до 10 соток. Особливості електричних газонокосарок Dnipro-M:

 • корпус з ABS-пластику, який захищає від механічних пошкоджень (камінців, гілок тощо);
 • колеса із рифленим покриттям для стійкості навіть на вологій поверхні;
 • не втрачають продуктивність та обороти завдяки ремінному приводу, який компенсує падіння напруги в мережі до 170 В;
 • системи захисту від перевантаження та від випадкового включення;
 • мінімальна «мертва зона», що дозволяє використовувати газонокосарку впритул до стін, бордюрів, огорож тощо без використання додаткових інструментів;
 • гарантія 3 роки.

Dnipro-M 32

Дана модель підходить для догляду за ділянками до 3 соток, може використовуватися замість тримера для косіння трави на невеликих територіях. Має три режими висоти скошування: 25/45/60 мм.

Електрична газонокосарка Dnipro-M 32

Dnipro-M 33

Призначена для тривалих робіт на ділянках площею до 5 соток. Має три режими висоти скошування: 25/45/60 мм. Для зручного зберігання та транспортування модель має збірну конструкцію із додатковою ручкою.

Електрична газонокосарка Dnipro-M 33

Dnipro-M 38

Найбільш продуктивна модель у всій лінійці електричних газонокосарок Dnipro-M. За своєю потужністю наближена до бензинових моделей, але при цьому працює тихіше та екологічніше. Призначена для ділянок площею до 6 соток. Має п'ять режимів висоти скошування: від 25 до 75 мм. До того ж має збірну конструкцію з додатковою ручкою для зручного зберігання та транспортування.

Електрична газонокосарка Dnipro-M 38

Бензинові газонокосарки Dnipro-M

У нашому асортименті бензинові газонокосарки для обробки ділянок більше 10 соток, нерівних поверхонь із кущами, поростями, камінням. Особливості моделей:

 • оснащені 4-тактними бензиновими двигунами, завдяки чому викидають менше вихлопних газів в атмосферу, мають знижений рівень шуму та вібрації у процесі роботи;
 • заправляються бензином А-92 без використання оливи;
 • мають функцію регулювання висоти косіння;
 • місткий травозбірник із нейлонового матеріалу;
 • гарантія 3 роки.

Dnipro-M 53

Модель призначена для обробки ділянок площею до 22 соток. Вона оснащена самохідним заднім приводом, тому може самостійно рухатись зі швидкістю до 3,3 км/год. До того ж зберігає задану швидкість не тільки на рівній поверхні, а й під кутом до 30°.

Газонокосарка має сім режимів висоти від 25 до 75 мм, функцію мульчування та три режими скошування.

Бензинова газонокосарка Dnipro-M 53

Dnipro-M 46

Наша нова модель дозволяє скошувати густу траву на ділянці площею 18 соток. Газонокосарка може самостійно переміщатися зі швидкістю до 3,3 км/год. Крім того, вона не втрачає швидкість як на рівній поверхні, так і під час роботи під кутом до 30°.

Модель має функцію мульчування та працює у трьох режимах скошування. Висоту скошування можна змінювати в діапазоні від 25 до 75 мм.

Бензинова газонокосарка Dnipro-M 46

Dnipro-M 40

Незабаром у продажу з'явиться нова модель, яка призначена для покосу трави на ділянках до 12 соток. Шість режимів косіння дозволяють отримати газон бажаної висоти. Газонокосарка здатна пересуватися по нерівностях і дозволяє підстригати траву на ідеально рівних ділянках.

Бензинова газонокосарка Dnipro-M 40