Назад в новини
8392

Будуємо дрифт корч з Dnipro-M. Початок

Зміст:

  1. Серія 1
  2. Що таке корч?
  3. Створюємо власний дрифт bmw корч
  4. Життя без мотора
  5. Перший етап – безпека
  6. Серія 2
  7. Незвичайний розіграш
  8. Станьте частиною проекту

Суть проекту полягає в перетворенні звичайного BMW e30 в справжній корч. Ми робимо це не тільки з метою порадувати всіх любителів крутих тачок власним поглядом на тюнінг і вдихнути нове життя в класику німецького автомобілебудування, а й з метою підготувати німецького автомонстра до справжніх змагань з дрифту.

У кожній новій серії ми будемо розглядати окремо взятий етап побудови нашого дрифт-проекту. Все це гарантує любителям крутих автомобілів максимум задоволення від перегляду!

Серія 1:

Що таке корч?

Ми усвідомлюємо, що далеко не кожен наш користувач в ідеалі знайомий з автомобільною тематикою. Багато хто під корчем помилково має на увазі будь-який тюнінгований автомобіль. Це не зовсім вірно. Тому ми докладно роз'яснимо, що таке корч.

Корч - це автомобіль, спеціально підготовлений для змагань певного виду за допомогою численних модернізацій і доопрацювань. Вони зазвичай досить істотні, що в більшості випадків кардинально змінює не тільки технічні характеристики автомобіля, але і його зовнішній вигляд. Це робиться з метою збільшення динамічних характеристик автомобіля.

Читайте також: Які інструменти повинні бути в маши