Aкумуляторні перфоратори

Відео про інструмент

Акумуляторні перфоратори — електричний ударний інструмент, який використовується для просвердлювання отворів у твердих матеріалах. Він успішно працює з бетоном, цеглою та іншими кам’яними матеріалами. Більшість перфораторів також виступають непоганою альтернативою дрилю — вони можуть свердлити деревину та метал. Моделі, в яких є режим відбійного молотка, здатні здатні замінити і цей инструмент.

Основні варіанти застосування перфоратора:

  • буріння наскрізних отворів у стінах та перегородках;
  • свердління глухих отворів під кріплення;
  • штроблення підлог, стін або стель для прокладування комунікацій;
  • свердління виробів з металу та інших матеріалів;
  • свердління бетону.

Електродвигун перфоратора передає обертання так званому п’яному підшипнику. Той з’єднується з поршнем, що виконує поступовий рух, нагнітаючи та розріджуючи повітря. Це повітря штовхає бойок, що б’є бур, встановлений в патроні.

Акумуляторний інструмент може використовуватися там, де немає стаціонарної мережі, стаючи доброю заміною мережевому.

Переваги акумуляторних перфораторів Dnipro-M

  • Кілька режимів роботи (свердління з ударом та без удару) дозволяють працювати як з кам’яними матеріалами, так і деревиною або металом, виконувати демонтажні роботи та свердлити отвори. Змінити режими можна за допомогою зручного перемикача. У моделі DHR-200 BC ULTRA також є режим удару без свердління.
  • Тип патрону SDS+ дозволяє насадці утримуватися під час роботи. Процес її зміни залишається простим та швидким.
  • Використання бесколекторного (безщіткового) двигуна в моделі DHR-200 BC ULTRA дозволяє знизити нагрівання та розхід батареї, подовжити максимальний час безперервної роботи та термін експлуатації двигуна.
  • У моделі DHR-200 BC ULTRA кількість обертів патрону залежить від сили натискання на кнопку. У перфоратора також є функція підсвітки.
  • Акумуляторні батареї з напругою 20 В, які використовуються для перфораторів Dnipro-M, підходять іншому акумуляторному інструменту бренда (болгарки, повітродувки, шуруповерти, гвинтоверти, шабельні пили, реноватори). Тип акумуляторів — li-on. Ємність — 2, 3 та 5 А/г.

Популярні питання про акумуляторні перфоратори

Як підібрати акумуляторний перфоратор?

При виборі перфоратора, незалежно від його типу живлення, потрібно звернути увагу на силу та максимальну кількість ударів на хвилину, максимальний діаметр свердління різних матеріалів, а також наявність додаткових функцій: підтримки постійних обертів, реверса, регулювання кількості обертів (від цього також буде залежати кіл-ть ударів). Плюсом буде пилозахисний кожух та кнопки.

Який акумуляторний перфоратор краще?

Краще завжди той інструмент, характеристики якого дозволяють виконувати конкретні поставлені задачі. Завжди орієнтуйтеся на те, що саме потрібно буде робити інструментом.

Де купити акумуляторний перфоратор?

Замовити акумуляторні перфоратори можна прямо на цьому сайті. Ви також можете відвідати будь-який фірмовий магазин Dnipro-M. Вони знаходяться по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img