Алмазні круги — це витратний інструмент для КШМ. Вони призначені для точного різу таких матеріалів, як бетон, залізобетон, камінь, тротуарна плитка, керамограніт, керамічна плитка. Цей витратник необхідний для роботи з кутовими шліфувальними машинами, забезпечуючи оптимальну функціональність та ефективність інструменту. Бувають суцільні та сегментні алмазні диски, що розрізняються за ціною та призначенням. У нас в каталозі також представлені алмазні шліфувальні круги та чашки, що здатні ефективно шліфувати бетон та інші матеріали.

Переваги та особливості алмазних дисків

  • Deep Cut. Призначені для глубокого різу широкого спектра матеріалів, таких як бетон, граніт, цегла. В дисках передбачені сегментні вирізи, які сприяють підвищенню ефективності. Алмазне напилення забезпечує високу якість різа.
  • Turbowave. Універсальний диск, що використовується при роботі з шифером, черепицею, цеглою, мармуром і т.п. Його особливістю є хвилеподібна кромка та здатність виконувати різ під кутом. При роботі з цим диском Ви отримаєте високу швидкість роботи та продуктивність.
  • Segment. Диски цієї категорії добре підходять для роботи з твердими матеріалами, забезпечуючи високу швидкість різу за допомогою розділення на сегменти. Вони дозволяють виконувати сухий різ, працюючи без додаткового охолодження водою.
  • Solid. Оснастка цього типу краще за все підходить, щоб рівно розрізати плитку та мармур. Такі диски рекомендується використовувати на інструменті з можливістю мокрого різу.
  • Ultra. Диски підходять для роботи за умови високих температур та великих навантажень. Вони здатні працювати з залізобетоном, армованим бетоном, каменем, сталлю та пластмасою. Диски категорії Ultra можна використовувати при роботі на високій швидкості — до 12 250 об/хв.
  • Extra ceramics. У диска посилена центральна частина. Товщина кільця підвищена до 2 мм. Круги цього типу використовуються для сухого різу керамограніту, керамічної плитки та мармуру. Їх зовнішній діаметр варіюється від 125 до 230 мм.
  • Алмазні шліфувальні чашки. Використовуються для шліфування бетонних поверхонь, зокрема підлог та стель. Наявність сегменту у формі літери «L» дозволяє швидко відводити шлам з робочої зони.
  • Алмазні шліфувальні круги. Ефективні для шліфування каменю, керамогранітної плитки, керамічної плитки, граніту та мармуру. Алмазоносний шар, що складається з алмазного порошку та полімерної зв’язки забезпечує високу якість шліфування.

Чому варто купити алмазні диски Dnipro-M?

  • При покупці алмазних дисків Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.


Купити алмазні диски в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Алмазні диски

Алмазні диски Extra-Ceramics

Алмазні диски Ultra

Алмазні диски Solid

Алмазні диски Segment

Алмазні диски Turbowave

Алмазні диски Deep Cut (глибокий різ)

Алмазні шліфувальні чашки

Алмазні шліфувальні круги

Алмазні диски SteelCutter