Назад в новини
5289

Новорічна ялинка своїми руками. Майстер клас

Наближається Новий рік, а, значить, прийшов час вибирати, яку ялинку придбати в цей раз. Хтось вважає, що штучне дерево не буде створювати атмосферу свята, а комусь шкода природу.

Крім того, не у кожного є можливість вмістити велике дерево в квартирі. На щастя, існує безліч альтернатив, які заощадять вам багато часу і зусиль.

Так що ж робити? Як знайти оптимальний варіант? Той, який не заважатиме в квартирі, сподобається близьким, і навіть коту?

Все просто! Замість того, щоб обирати - потрібно змайструвати новорічну красуню самостійно!

Креативна ялинка своїми руками. Це можливо?

Ялинка з коробок для яєць? Ялинка-привид з підвішених до стелі кульок? Чому б і ні. Варіантів, як зробити новорічну ялинку величезна кількість: з картону, пластику, мішури або будь-яких інших підручних матеріалів. Така красуня-ялинка може бути будь-якого кольору і розміру, в залежності від ваших побажань.

Ненавидите безлад? Створіть акуратну настінну полицю і наповніть її подарунками, щоб все було компактно, охайно, але наповнене різдвяним настроєм.

Ми теж вирішили дивувати і створили ялинку-полку, яка буде корисна для дрібних речей, ключів або декоративних статуеток.

Отже, ви готові створити щось незвичайне? Тоді почнемо:

Крок 1. Беремо дошку з сосни 20х80х200мм.

Фото-інструкція по виготовленню новорічної ялинки своїми руками - Крок 1