Інверторні зварювальні апарати відрізняються від інших типів подібного обладнання принципом роботи. Головна їх особливість полягає в тому, що зварювальний інвертор перетворює високочастотну змінну напругу на постійний струм, подаючи його на випрямляючий блок. Це популярне обладнання, яке забезпечує високий темп роботи та має технічні характеристики, що підходять для більшості завдань при будівництві.

Зварювальні інвертори Dnipro-M розробляються по сучасній технології IGBT — з використанням біполярних силових транзисторів з ізольованим затвором. Спеціальні фільтри захищають техніку від перешкод напруги, дозволяючи отримувати стабільну дугу — це позитивно впливає на якість шва.

Які зварювальні апарати пропонує Dnipro-M

Вибір в цій категорії представлений двома класами зварювального обладнання:

 • SAB — апарати, які підійдуть для дому, будівництва, або знадобляться при ремонті машини. Вони компактні та зручні при роботі. Гарантія на ці зварювальні апарати — 3 роки.
 • MMA (Manual Metal Arc) — професійне обладнання зі збільшеним циклом роботи, яке варто придбати для використання у промислових масштабах та на виробництвах. Його можна застосовувати навіть для різання металу до 14 мм. Гарантія на моделі MMA складає 5 років. Їх вартість вище, ніж у SAB за рахунок більшої потужності.

Окремо на сайті представлений зварювальний напівавтомат (MMA/MIG) потужністю 7,2 кВт, який може зварювати метал проволокою в середовищі інертних газів, варити флюсовою проволокою без підключення газового балону, а також використовувати звичайні електроди.

Особливості SAB-моделей

Зварювальні апарати типу SAB мають одноплатну конструкцію. Це дозволяє зменшити габарити апарата та його вагу. В кожній моделі SAB встановлено 4 випрямляючих елементи, по 3 на кожне плече. Тут також використовуються 3 конденсатори, за допомогою яких апарат стабільно працює при зниженій до 160 В напрузі.

Особливості MMA-моделей

Вони мають трьохплатну конструкцію — це покращує охолодження апарата, дозволяючи працювати на максимальній потужності до 12 годин. В цих зварювальних апаратах встановлено 8 випрямляючих елементів, по 4 на кожне плече. Збільшена кількість діодів захищає від високої напруги та зменшує нагрівання елементів. Американські транзистори FairChild збільшують ресурс служби та ступінь провару металу. Наявність 4 конденсаторів дозволяє апаратам MMA працювати при зниженій до 140 В напрузі в електричній мережі.

Переваги інверторних зварювальних апаратів бренду Dnipro-M

Інверторні зварювальні апарати Dnipro-M вирізняються збільшеним ресурсом та безпекою при використані. Це досягається шляхом використання матеріалів високої якості та сучасних технологій:

 • Dnipro-M використовує транзистори світових виробників — Silan, FairChild, Toshiba. Строк їх служби складає більше 5 років. Вони можуть використовуватися для зварювання не тільки тонких деталей, але й товстого металу (до 14 мм), мають запас потужності, що на 30% перевищує аналогічний показник у моделей, що використовують менш якісні деталі.
 • Конденсатори Dnipro-M місткістю 450 мкФ витримують нагрівання до 105°С та працюють при напрузі до 450 В.
 • Т-образна форма трансформаторів сприяє їх кращому охолодженню. Кожний трансформатор має багатожильну мідну обмотку. ККД струму сягає 97%.
 • Силові шини виконані з міді зі збільшеним перерізом. Вони забезпечують передачу струму на байонети без втрат потужності. Провідність коливається в діапазоні 90–95%.
 • Плати покриті лаком, що захищає їх від вологи та пилу. Всі кріплення до радіатора обладнані шайбами для розвантаження. Мідні силові доріжки мають товщину в 70 мкм — це мінімізує ймовірність перегоряння. На платах є технологічний розріз, що розділяє силову та керуючу частини — інвертор не вийде з ладу навіть при сильній перенапрузі.
 • У кнопки ввімкнення є великий запас по максимальній силі струму. Реле від Cleon дозволяє їй витримувати більше 100 тисяч увімкнень/5 років експлуатації.
 • Робочий цикл зварювальних апаратів подовжується за рахунок тунельної вентиляції, збільшеного на 30% об'єму радіаторів, транзисторів, діодів та покращеної форми лопатей вентилятора.

Всі апарати надійно захищені від перегріву та короткого замикання. На деяких пристроях є дисплей, що показує поточну напругу — це дозволяє точніше регулювати силу струму при зварюванні. Мережевий кабель довжиною 3 метри дозволяє працювати без використання подовжувача. Кабелі маси та тримача довжиною 2,5 та 3 м відповідно ще більше спрощують роботу, розширюючи робочий радіус інвертора.

Всі зварювальні апарати Dnipro-M також мають ряд автоматичних функцій:

 1. ARC FORCE — форсує дугу в процесі роботи, видаючи максимальний струм та запобігаючи залипанню електрода.
 2. ANTI STICK — автоматично знижує зварювальний струм при прилипанні електрода, дозволяючи відірвати його та працювати далі.
 3. HOT START — додає струм під час створення іскри дуги, дозволяючи не очікувати прогрівання апарата.
 4. VRD — знижує напругу холостого ходу до безпечних показників. Вас не вдарить струмом при зміні електроду або в період простою апарата.

Комплектуючі та витратні матеріали до зварювальних апаратів Dnipro-M

Якщо раніше майстри використовували при роботі зі зварювальним апаратом затемнені окуляри, то зараз з'явилися більш досконалі засоби захисту — маски хамелеони, вибрати які можна в окремій категорії. В нашому інтернет-магазині також продаються електроди і проволока для зварювання чорного металу (сталь, залізо).

Чому купувати у нас — вигідно?

До кожного зварювального інвертора в комплекті йдуть кабелі тримача маси та електрода, молоток з щіткою та зварювальний щиток. До моделі MMA-250 DPFC також додається кейс з алюмінію.

При замовленні товарів від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку компанією “Нова Пошта” по всій Україні. Наші фірмові магазини працюють у всіх великих містах країни, зокрема, Києві, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі, Житомирі і інших. В нашому інтернет-магазині Ви можете отримати детальну інформацію про зварювальні апарати та недорого купити зварювальний інвертор. Щоб перевірити наявність товару та замовити його по вигідній ціні, треба буде зробити всього декілька кліків.

На сторінці кожної категорії доступний огляд обладнання. Якість та надійність зварювальних апаратів підтверджується позитивними відгуками на сторінках товарів. Ви знайдете там і детальний опис окремих моделей.

Популярні питання про зварювальні апарати Dnipro-M

В цьому розділі зібрані найчастіші питання щодо зварювальних апаратів нашого бренда та відповіді на них.

В чому різниця між транзисторами MOSFET та IGBT?

При використанні транзисторів IGBT максимальне зниження потужності може досягнути 10%, а MOSFET — 7%. Транзистори MOSFET габаритніші та важчі, ніж IGBT.

З чого зроблені кабелі тримача електрода та маси?

З омідненого алюмінію.

Чому дисплей показує менший ампераж, ніж той, що встановлений на регуляторі сили струму?

Різниця виникає при просаджуваннях електромережі.

Чи можна підключити зварювальний апарат до генератора, та яким він має бути по потужності?

Так, можна. Потужність залежить від діаметру електродів:

 • 2 мм — від 1,5 до 2,5 кВт;
 • 3 мм — від 2,5 до 3,5 кВт;
 • 4 мм — від 3,5 до 4,5 кВт;
 • 5 мм — від 4,5 до 5,5 кВт.

Який тип підключення треба використовувати при роботі зі зварювальними інверторами — прямий чи зворотний?

Зворотне підключення (зварювальна деталь підключається до “мінус”, а електрод — до “плюс”) використовується при зварюванні тонких деталей. При роботі з масивними деталями краще використовувати пряме підключення. Різниця полягає в тому, що при прямому підключенні висока температура буде на стороні заготовки, а при зворотному гарячим буде сам електрод.

Чим відрізняється SAB-250 від SAB-258?

SAB-258 краще охолоджується, тому може довше працювати без перерви.

Чому після відключення зварювального інвертора лунає два клацання та блимає дисплей?

Це спрацьовує реле захисту внутрішніх деталей від перепадів напруги. Воно ж відключить апарат, якщо в мережі виникне несправність.

Що означають літери в назвах моделей?

 • N — нова серія;
 • D — наявність дисплею, що показує силу зварювального струму;
 • P — пластикові вставки для кращого охолодження;
 • B — наявність пластикового кейсу;
 • TS — транзисторний захист;
 • PW — захист від вологи;
 • C — наявність алюмінієвого кейсу;
 • MOS — інвертор на MOSFET технології.
Діапазон цін категорії Зварювальні апарати вiд 1839 до 4398 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальні апарати (інвертори) 4.97 На основі 184 відгуків

Побутові (SAB)

 • Діаметр електрода 1,6 - 4 мм

  Діаметр електрода 1,6 - 4 мм

 • Варка/різання металу (мм) до 10 / до 8

  Варка/різання металу (мм) до 10 / до 8

 • Гарантія 3 роки

  Гарантія 3 роки

Детальніше

Універсальні (SAB)

 • Диаметр электрода 1,6 - 5 мм

  Диаметр электрода 1,6 - 5 мм

 • Варка/різання металу (мм) до 12 /до 10

  Варка/різання металу (мм) до 12 /до 10

 • Гарантія 3 роки

  Гарантія 3 роки

Детальніше

Професійні (MMA)

 • Діаметр електрода 1,6 - 5 мм

  Діаметр електрода 1,6 - 5 мм

 • Варка/різання металу (мм) до 14 /до 12

  Варка/різання металу (мм) до 14 /до 12

 • Гарантія 5 років

  Гарантія 5 років

Детальніше

Побутові

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31ВС фото №4
2 583 грн1 998 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -585 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258PW фото №4
3 600 грн2 880 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -720 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258DPB фото №4
 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Пластикові вставки в корпусі

  Має покращене охолодження за рахунок великої кількості вентиляційних отворів на корпусі

 • $advantage->title

  Кейс

  Апарат поставляється в пластиковому кейсі для транспортування

 • $advantage->title

  Ручка

  Зручна ручка для транспортування інвертора

2 598 грн2 079 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -519 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31 фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31 фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31 фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N + Маска зварника автозатемнення WM-31 фото №4
2 583 грн1 998 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -585 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258D фото №4
 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Подовжені кабелі

  Кабелі тримача електрода - 3 м, тримача маси - 2,5 м

 • $advantage->title

  Ручка

  Зручна ручка для транспортування інвертора

2 328 грн1 860 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -468 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258N фото №4
 • $advantage->title

  Подовжені кабелі

  Кабелі тримача електрода - 3 м, тримача маси - 2,5 м

2 298 грн1 839 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -459 грн

Універсальні

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DPB фото №4
 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Пластикові вставки в корпусі

  Має покращене охолодження за рахунок великої кількості вентиляційних отворів на корпусі

 • $advantage->title

  Кейс

  Апарат поставляється в пластиковому кейсі для транспортування

 • $advantage->title

  Подовжені кабелі

  Кабелі тримача електрода - 3 м, тримача маси - 2,5 м

2 868 грн2 292 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -576 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260DP фото №4
 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Пластикові вставки в корпусі

  Має покращене охолодження за рахунок великої кількості вентиляційних отворів на корпусі

2 700 грн2 160 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -540 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-260N фото №4
 • $advantage->title

  Подовжені кабелі

  Кабелі тримача електрода - 3 м, тримача маси - 2,5 м

 • $advantage->title

  Ручка

  Зручна ручка для транспортування інвертора

2 502 грн1 998 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -504 грн

Професійні

Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D

Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D
 • Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D фото №1
 • Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D фото №2
 • Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D фото №3
 • Зварювальний апарат MOS Dnipro-M N 250 D фото №4
 • $advantage->title

  MOS Транзистори TOSHIBA

  Транзистори, що дозволяють працювати більше 10 годин на максимальному струмі, без небезпеки виходу апарату з ладу

 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Пластиковий корпус

  Має покращене охолодження за рахунок великої кількості вентиляційних отворів на корпусі

5 520 грн4 398 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -1 122 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250 фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250 фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250 фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M ММА-250 фото №4
 • $advantage->title

  Довгі кабелі

  Кабелі тримача електрода і маси - 3 м

 • $advantage->title

  Ручка

  Зручна ручка для транспортування інвертора

 • $advantage->title

  Транзистори FairChild

  IGBT транзистори американського виробника FairChild дозволяють працювати більше 10 годин на максимальному струмі, без небезпеки виходу апарату з ладу

4 140 грн3 300 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -840 грн

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC

Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC фото №1
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC фото №2
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC фото №3
 • Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M 250 DPFC фото №4
 • $advantage->title

  Алюмінієвий кейс

  Апарат поставляється в алюмінієвому кейсі для транспортування

 • $advantage->title

  Дисплей

  Дозволяє встановити точне значення зварювального струму

 • $advantage->title

  Довгі кабелі

  Кабелі тримача електрода і маси - 3 м

 • $advantage->title

  Пластикові вставки в корпусі

  Має покращене охолодження за рахунок великої кількості вентиляційних отворів на корпусі

4 440 грн3 552 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -888 грн

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img