Назад в новини
2908

Тиждень батька від Dnipro-M: справжня вигода для справжніх чоловіків

З недавніх пір в Україні отримало офіційний статус чудове свято - День батька! Відзначати його українці можуть кожну третю неділю червня. В цьому році ми будемо святкувати День батька 16 червня. Тому весь наступний тиждень ми присвячуємо головним чоловікам в житті кожного з нас і нарекли його «Тижнем батька».

Для справжніх чоловіків

Саме справжні чоловіки, батьки, багато в чому є не тільки надійним плечем для своєї сім'ї, а й справжніми майстрами. Вони передають всі знання і вміння своїм синам, є прикладом для наслідування у всіх справах. Ремонтні роботи не є винятком. І щоб будь-яка робота здійснювалась максимально ефективно необхідно використовувати тільки якісний електроінструмент і обладнання.

«Тиждень батька», який триватиме з 10 по 16 червня, надасть кожному можливість придбати надійний електроінструментa та інші види обладнання з максимальною вигодою. Наприклад, Ви можете стати власником брендового перфоратора Dnipro-M BH-180 в комплекті з двома бурами (110 мм і 160 мм) і складними захисними навушниками Dnipro-M Profi всього за 2688 грн.