Назад в новини
32095

Який інструмент повинен бути вдома: ідеальний домашній набір чоловіка

Що таке інструмент для будинку, і чому він повинен бути в кожного? Який інструмент повинен бути вдома і коли краще зробити самому, а не довірити професіоналу? Що робити, якщо Ви взагалі не розбираєтеся в сварках-болгарках? Правильно - читати ось цю статтю.

Почнемо з першого етапу: універсальний інструмент для будинку, яким повинні вміти користуватися всі. У наступній статті розберемо більш складні прилади.

1. Плоскогубці

Шарнірно-губцевий інструмент

 

Що ж це таке?

Плоскогубці - ручний слюсарний і електромонтажний інструмент, який об'єднує в собі пасатижі, кусачки та інші інструменти.

Фото Вам на допомогу, і не кажіть, що ніколи не бачили. Бачили-бачили, і швидше за все навіть користувалися. Працюють за принципом «прищіпки» - інструментом затискається деталь, використовуючи більший момент сили. Плоскогубці застосовуються для роботи з дротом, проводкою, гарячими металевими деталями, а також для перекушування, затиску і т.д.

Чому вони Вам потрібні?

Часто, без них не реалізуються дрібні, але дуже важливі роботи. Наприклад, з пасатижами досить просто прикріпити дротом будь-яку деталь, тримати гарячі і навіть розпечені предмети, орудувати проводкою під напругою.

<