Електроінструменти

Неважливо, чи бажаєте Ви швиденько зробити ремонт за вихідні або професійно зайнятися новою справою - потрібен інструмент для роботи. Цей матеріал допоможе Вам підібрати його, навіть якщо Ви не можете відрізнити дриль від молотка.

Електроінструмент полегшує багато завдань і іноді замінює деяких фахівців.

Важливо пам'ятати, що ця категорія товарів може бути досить небезпечною. Особливо, якщо виконана неякісно або неправильно використовується.

Якщо ви вибираєте електроінструмент:

  • Перед покупкою звертайте увагу на функції безпеки, такі як автоматичне блокування, закриття або чохол на леза і / або ємності для збору пилу. Ще одна ключова особливість захисного обладнання, яку слід шукати в інструменті - наявність подвійної ізоляції. Допомагає захистити користувача від удару струмом.
  • Якщо Ваш інструмент поставляється з гарантійною або реєстраційною картою, обов'язково заповніть форму та надішліть її поштою виробникові. Таким чином Ви отримаєте інформацію про можливості або заходи безпеки в разі виникнення проблеми з вашим інструментом. Опитування показують, що більшість людей рідко або взагалі ніколи не роблять цей важливий крок. При покупці в Dnipro-М Ви завжди можете зробити це на сайті.

Перед походом в магазин електроінструментів

При величезній кількості варіантів, купити електроінструмент за ідеальну ціну - непросте завдання.

Тому

Якщо Вам потрібно кілька нових приладів або прийшов час замінити старі, то комплекти допоможуть заощадити до 30% вартості. У фірмових магазинах та інтернет-магазині Dnipro-M, Ви теж можете придбати електроінструмент в наборі різної комплектації за вигідною ціною.

Комплекти особливо вигідні в епоху бездротових агрегатів. Вигідно придбати кілька електроінструментів, одну батарею і зарядний пристрій. Це дешевше, ніж покупка батареї і зарядного пристрою для кожного приладу.

Купити електроінструмент в Україні: що вибрати?

Найпопулярніші набори електроінструменту:

  1. Дриль

Електричний дриль зі шнуром використовується для свердління отворів в металі, пластику, дереві, цеглі, камені, бетоні, склі та плитці. Для різних типів матеріалів потрібні різні свердла. У наборах від Dnipro-M це передбачено, і Ви можете вибрати різний діаметр, довжину свердла та інші параметри електроінструменту.

  1. Лобзики

Електролобзики можна використовувати для різання дерева, металу, пластику та інших матеріалів. Доступні різні типи лез і моделі електроінструменту, які підходять до матеріалу, що підлягає різанню. Так як леза тонкі і вузькі, Ви можете вирізати вигнуті профілі, такі як кола, в листовому матеріалі.

  1. Шліфувальна машинка

Шліфмашинки - ручний електроінструмент для вирівнювання деревини, видалення фарби та шліфування металу. Існує два основних типи: стрічкові і орбітальні. Вибирайте по типу матеріалу, який збираєтеся обробляти.

На закінчення

У разі, якщо Вам потрібен один з таких, або будь-який інший електроінструмент - звертайтеся до наших консультантів в Києві або в Вашому місті. Вони допоможуть вибрати ідеальний варіант. Крім того, покупка в Dnipro-M гарантує якість, підтверджену 3-річною гарантією на більшість інструментів за мінімальною ціною.

Приходьте до нас за хорошим настроєм і правильним електроінструментом!