Ремені для садових тримерів

Ремені для тримера призначені для рівномірного розподілу навантаження оператора в процесі роботи з мотокосою. Завдяки цьому зменшується загальна втома оператора і забезпечується найбільший комфорт під час виконання робіт на садовій ділянці.

Ви можете купити ремінь для тримера на нашому сайті всього в один клік.

Особливості ременів для садових тримерів

Існує два основні різновиди ременів: на одне плече і з двома лямками — на два плеча. Залежно від цього, вони мають різний ступінь зручності і надають розвантаження конкретних ділянок спини, шиї, хребта.

  1. Плечовий ремінь для тримера надівається через одне плече або на шию. Він дозволяє скоординувати плавність рухів у процесі роботи і знижує навантаження на руки оператора. За наявності м'якої накладки плече менш схильне до тертя. У разі нерегулярного використання мотокоси цей варіант найкращий, оскільки зручний у використанні і має меншу вартість.
  2. Ремінь ранцевого типу (на два плеча) має більш складну конструкцію, яка містить у собі два ремені і різнопланові вставки для захисту стегна, шиї і хребта. Цей тип ременів підійде в разі регулярного використання важких мотокос, а також у разі тривалої роботи.

Чому варто купити ремені для тримерів Foresta?

Ремені для садових тримерів Foresta створені спеціально для забезпечення максимального комфорту в процесі роботи на садовій ділянці. Вони ефективно знижують навантаження з оператора, дозволяючи довше працювати без перерви на відпочинок.

До числа переваг ременів Foresta можна віднести:

  • регульовані лямки і широкі наплічники для найбільшого комфорту;
  • система кріплень виконана з нейлону PA6, що дозволяє витримувати тривалі навантаження;
  • сталевий карабін забезпечує надійну фіксацію обладнання на стегнової пластині;
  • стегнова пластина, виконана з поліпропілену, що забезпечує збереження інструменту за важких умов праці.

Ви можете купити ремені для тримерів Foresta як на нашому сайті, так і в мережі фірмових магазинів.