Стабілізатори Напруги

Відео про інструмент

Стабілізатори — електронні або електромеханічні прилади, які використовуються для стабілізації напруги в мережі. Вони здатні підвищувати знижену напругу та знижувати підвищену. Використання стабілізаторів допомагає подовжити експлуатаційний термін приладів, підключених до мережі, покращивши умови їх використання. Вони працюють в автоматичному режимі, дозволяючи не турбуватися про якість електропостачання.

Переваги стабілізаторів Dnipro-M

Ви знайдете в нашому каталозі однофазні релейні стабілізатори. Головні переваги такого типу приладів полягають в їх компактних розмірах, широкому температурному режимі роботи, низькому рівні шуму та довгому експлуатаційному терміні. Крім того, вони низькочутливі до спотворень вхідної напруги.

Надійність

 • Гарантія на стабілізатори нашого бренда — 3 роки.
 • В стабілізаторах Dnipro-M реалізовано 6 ступенів стабілізації. Це забезпечує точність ±8%.
 • Прилади здатні працювати з мінімальною напругою 140 В та максимальною — 260 В.
 • Стабілізатори не спотворюють частоту та форму сигналу напруги змінного струму, тому їх можна використовувати з обладнанням, чутливим до характеристик вхідної напруги (котли, електроніка тощо).

Безпека

 • Захист від перевантаження реалізується за допомогою струменевого трансформатора.
 • Захист від стрибків напруги.
 • Обладнання захищене від короткого замикання.

Зручне використання

 • Компактні габарити та невелика вага.
 • Індикація представлена інформаційним дисплеєм (LED/LCD). Він відображає параметри вхідної та вихідної напруги.
 • Зручні ручки для транспортування.

Як вибрати стабілізатор в нашому каталозі?

Щоб вибрати підходящий стабілізатор напруги для дому, потрібно розрахувати вихідну потужність електроприладів, дізнатися про напругу в мережі та показник мінімальної напруги, врахувати кількість фаз. Формула для розрахунку потужності: Pстаб. = (220/Vхв.) x Pспожив. Добре, якщо потужність стабілізатора має 5-10% запасу.

 1. Стабілізатори VR-40R, VR-80R та VR-160R призначені для підключення одного чи декількох приладів. Довжина мережевого кабелю — 1,5 м.
 2. Стабілізатори VR-240R, VR-400R и VR-800R встановлюються на підлогу. Вони призначені для стаціонарного використання у приміщенні. Підключення відбувається за допомогою клемного з’єднання. У випадку, якщо стабілізація напруги не потрібна, є режим Байпас (живлення від мережі в обхід стабілізації).

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантія на стабілізатори Dnipro-M складає 36 місяців. Протягом цього терміну Ви можете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт стабілізатора в будь-якому з сервісних центрів бренда, що розташовані по всій Україні. Купити наш стабілізатор можна в інтернет-магазині або в фірмових магазинах Dnipro-M, які знаходяться в багатьох містах країни. При замовленні стабілізатора Ви отримуєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта» в Україні.

Популярні питання про стабілізатори

Ми зібрали в цьому розділі найпопулярніші питання, які задають про стабілізатори нашого бренда, та відповіли на них.

Як працює та влаштований стабілізатор напруги?

Основні елементи стабілізаторів Dnipro-M:

 • комутаційний елемент (реле контролю напруги);
 • силовий трансформатор;
 • плата керування.

Коли стабілізатор отримує електроенергію від мережі, він аналізує її напругу. Цю функцію виконує керуюча плата. Вона ж перемикає обмотку трансформатора за допомогою реле. Якщо напруга в мережі вийшла за межі припустимих параметрів, прилад вимкнеться.

Для чого потрібні стабілізатори напруги?

Стабілізатори забезпечують захист від перепадів напруги в мережі. Це подовжує термін експлуатації побутових приладів та підвищує їх надійність.

Які бувають стабілізатори напруги?

Існує декілька типів стабілізаторів: релейні, сервомоторні та електронні. Вони відрізняються принципом роботи (типом стабілізації), розмірами та рівнем шуму при роботі. Для роботи з потужністю до 10 кВт та побутового використання підходять стабілізатори релейного типу, які компактні та не шумлять.

Також розрізняють однофазні та трифазні моделі. Побутові стабілізатори для дому або квартири у більшості випадків однофазні. Їх можна використовувати для підключення електрообладнання та електроінструменту.

Кількість ступенів стабілізації приладу пов’язана з точністю його роботи. Чим більше ступенів, тим вище буде точність.

Як відремонтувати стабілізатор напруги?

Самостійний ремонт стабілізатора веде до втрати гарантії. Щоб відремонтувати прилад, зверніться в будь-який сервісний центр Dnipro-M.

Відео про інструмент

youtube-img