Напівавтомати зварювальні

Відео про інструмент

Зварювальний напівавтомат — це обладнання для зварювання металу за допомогою спеціального дроту, що виконує функцію електрода. В таких агрегатах рух дроту відбувається автоматично (механізовано). Такі апарати можуть використовувати захисні гази (аргонодугова зварка) або варити без газу з використанням флюсового дроту. Напівавтоматичні зварювальні апарати використовують для ручної дугової зварки чорного металу, також є напівавтомати для зварювання алюмінію. Окрім зварювання металу, ці прилади також застосовуються для його різання.

У нас представлені зварки напівавтоматичні, купити які можна в один клік. Ми пропонуємо тільки якісну та надійну продукцію. Ціни на напівавтоматичні зварювальні апарати Dnipro-M завжди залишаються доступними. Ви можете знайти в каталозі інформацію про технічні характеристики зварювальних апаратів, їх детальний опис та інструкцію з користування.

Переваги зварювальних напівавтоматів Dnipro-M

Зварювальні інверторні напівавтомати Dnipro-M мають ряд переваг, які роблять їх використання безпечним та ефективним.

Універсальність

Напівавтомати можна зварювати з використанням газу або без нього (флюсовим дротом). Для роботи доступні 3 режими: 2Т (короткими швами), 4Т (довгими швами) або SPOT (точкове зварювання). У режимі SPOT можна регулювати інтервал ходу дроту (від 0,1 до 10 секунд).

В нас також є моделі для роботи у режимі SAB (зварювання за допомогою звичайних електродів). Припустимий діаметр електродів складає від 1,6 до 4 мм.

Надійність

SAB-310 працює за напруги в мережі від 160 В без втрати потужності — 3 встановлених конденсатори компенсують перепади в мережі. Плати покриті лаком, що захищає їх від вологи та пилу. Технологічний розріз на платі забезпечує збереження керуючої частини плати при перенавантаженні. Використання кнопок, захищених від пилу, гарантує 100 тисяч робочих вмикань. Робочий цикл SAB-310 складає 80% при 25 °С оточуючого середовища та 60% при 35 °С.

Додаткові функції

  • ANTI-STICK. Запобігає прилипанню електрода, дозволяючи відірвати його та продовжити роботу.
  • HOT START. Забезпечує швидке підпалювання електрода без необхідності чекати, поки апарат прогріється.
  • ARC FORCE. Стабілізує дугу під час роботи. Регулює довжину дуги під час створення крапель металу, що захищає його від прилипання.
  • VRD. Захищає зварювальника від удару струмом, знижуючи напругу до припустимих меж.

Чому варто купити зварювальні напівавтомати Dnipro-M?

  • При покупці напівавтомата інверторного Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
  • Гарантія на всі інверторні напівавтомати Dnipro-M складає 3 роки.
  • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.


Купити зварювальні напівавтомати в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img