Напівавтомати зварювальні

Відеоогляд лінійки інструменту

Зварювальне обладнання вже давно перестало бути елементом професійної діяльності. У сучасних будинках все частіше можна знайти елементарні зварювальні напівавтомати для побутового використання. Цей інструмент доречний для ремонту автомобіля, дрібних будівельних, ремонтних робіт, і активно використовується для інших господарських потреб. Крім того, такі пристрої можуть бути частиною хобі - виготовлення декоративних виробів з металу. При цьому робота інструментом неналежної якості може стати причиною опіків і травм оператора. Тому вкрай важливо вміти вибрати правильне обладнання. У цій статті Ви дізнаєтесь, як і де можна купити напівавтомат зварювання і якому виробникові слід віддавати перевагу.

Як правильно купити напівавтомат зварювальний

Вибираючи зварювальний напівавтомат, слід точно розуміти, що він собою являє. Адже в іншому випадку Ви ризикуєте купити кота в мішку.

Незважаючи на такий самий функціонал, він помітно відрізняється від приладу ручного дугового зварювання. Напівавтомат складається з двох частин - зварювального випрямляча і касети з намотаним дротом. Випрямляч в пристрої служить джерелом електроенергії.

Вибираючи такий пристрій слід звертати увагу на кілька критеріїв:

 • Ваші власні вимоги до пристрою. Будете Ви його використовувати виключно в побуті або в умовах малого бізнесу, наприклад, для кузовних робіт. Не кажучи вже про професійні моделі для промисловості;
 • Якість шва;
 • Товщина зварювального шва;
 • Вид металу, що зварюється - низьковуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній і т.д .;
 • Довжина шва;
 • Характеристики мережі живлення.

При цьому зварювальникам, які не мають досвіду, слід звертати увагу на конкретні технічні характеристики пристрою. Також не рекомендується починати свій шлях зварювальника зі складних апаратів і купити зварку напівавтомат початкового сегмента. Так Ви набагато швидше розберетеся, що до чого, і вже тоді вирішите для себе, чи потрібен Вам більш потужний інструмент.

Важливі характеристики при виборі:

 • Номінальний зварювальний струм;
 • Механізм подачі зварювального дроту;
 • Якість пальника;
 • Регулювання струму;
 • Додаткові особливості.

Для кожної зварки найважливішим параметром є номінальний зварювальний струм. Він відповідає за значення зварювального струму, при якому на сам апарат не буде негативного впливу - перегріву або перевантаження при правильному режимі роботи.

Механізм подачі зварювального дроту може бути вбудованим або окремим. Перший варіант зустрічається в спрощених побутових моделях. Такі напівавтомати зварювальні можна купити для зварювання невеликих конструкцій. В інших випадках рекомендується взяти апарат з окремим механізмом подачі дроту. При цьому спеціальний кабель-пакет дозволяє збільшити радіус переміщення на цілих 30 метрів.

Якість пальника також грає важливу роль в роботі пристрою. У разі тривалих інтенсивних робіт слід вибрати пальник з рідинним охолодженням. Також краще підключати пальник до інвертора за допомогою євророз'єму, і не вибирати моделі з вбудованим пальником. Завдяки цьому Ви без зайвого клопоту зможете замінити пальник в разі потреби.

Регулювання струму в таких пристроях може бути двох видів - плавним або ступінчастим. Перший різновид дозволяє оператору самостійно встановлювати необхідне значення як зварювального струму, так і напруги. Якщо Ви бажаєте купити дійсно хороший зварювальний напівавтомат, то варто зупинитися на моделях, в яких є від п'яти ступенів. Це дозволить встановити фіксоване значення напруги і струму, не боячись збивання налаштувань.

До числа додаткових особливостей, які можуть стати в нагоді в процесі роботи зі зварювальним устаткуванням, можна віднести наявність сучасного функціоналу. Яскравим прикладом цього є функції AntiStick і HotStart. Також не зайвою буде наявність спеціального екрану для контролю зварювальної дуги і т.д.

Перед тим як купити зварювальний напівавтоматичну зварку в Україні багато покупців також дивляться на виробника.

Напівавтомати нашого бренду мають три режими роботи - 2T, 4T і SPOT. Кожній моделі властиве плавне регулювання швидкості подачі дроту 1,5-9,1 м/хв., а також можливість встановлювати котушку на 5 кг 200 мм. Зварювальні напівавтомати Dnipro-M також відрізняються можливістю працювати з флюсовим дротом без підключення балона.

У кожному такому пристрої отримала свою реалізацію аварійна система запобігання перегріву. При тривалому впливі високих температур інвертор автоматично відключається. Окремо слід відзначити, що термін гарантії становить три роки. Все тому, що ми відповідаємо за якість наших інструментів і впевнені, що вони прослужать нашим клієнтам довгі роки.

Де купити зварювальний напівавтомат: Київ, Одеса, Харьків

Як ми побачили з цієї статті, напівавтомат зварювальний є технічно складним, але вкрай корисним пристроєм, який найкраще підходить для багатьох завдань: як професійних, так і аматорських. Важливо враховувати зазначені вище особливості при його виборі, щоб не зіткнутися з проблемою. Крім того, чимале значення має і місце покупки.

Купуючи інверторний зварювальний напівавтомат на нашому сайті, Ви не тільки економите свій час, але і значно спрощуєте сам процес вибору. Адже на нашому сайті завжди представлений повний асортимент товарів з повним і завжди актуальних описом і ціною. Додаткові питання Ви можете задати через форму зворотного зв'язку.

Сам процес покупки також відбувається максимально просто. Щоб купити зварювальний інвертор досить вибрати товар в режимі онлайн, вказати свої контактні дані та адресу доставки. Також Ви завжди можете відвідати наш магазин, і отримати живу консультацію фахівця. При цьому ціна на будь-який напівавтомат Dnipro-M є традиційно доступною.

Середній рейтинг товарів категорії Напівавтомати зварювальні 4.76 На основі 37 відгуків

Діапазон цін категорії Напівавтомати зварювальні вiд 150 до 8001 грн.

Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310

Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310
 • Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310 фото №1
 • Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310 фото №2
 • Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310 фото №3
 • Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310 фото №4
 • $advantage->title

  Два дисплеї

  Два дисплея для регулювання сили струму і напруги

 • $advantage->title

  Режими роботи ММА / MIG

  Два режима роботи апарату: дротом і електродом

 • $advantage->title

  Контроль швидкості подачі дроту

  Швидкість подачі дроту можна регулювати від 1,5 до 9,1 м / хв

 • $advantage->title

  3 рівня режиму MIG

  Три режима MIG зварювання: 2T, 4T, SPOT

8 001 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Відеоогляд лінійки інструменту

youtube-img
Вгору