Маски зварника

Відео про інструмент

Зварювальні маски — засоби індивідуального захисту, які використовуються для захисту очей та шкіри від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання при зварці металу. Вони відносяться до категорії зварювальних аксесуарів та необхідні при роботі зі зварювальними апаратами або напівавтоматами. Їх також використовують при роботі з болгарками. Раніше для цього використовували захисні щитки та маски з затемненим склом, а сьогодні всюди стали популярні маски зварювальника хамелеон, які затемнюють скло автоматично.

Переваги масок хамелеонів Dnipro-M

Зварювальні маски хамелеони, купити які можна в нашому інтернет-магазині, мають кілька переваг:

 • Підходять для різних видів зварювання: MMA, MIG, TIG, MAG/CO2 та CUT.
 • Корпус масок зроблений з високоякісного ударостійкого пластику.
 • Маски стійкі до широкого діапазону температур. Діапазон температури, що підходить для використання — від -10 до +55°C.
 • Наявність додаткових функцій (налаштування чутливості, ступінчасте регулювання затемнення та затримки) робить маску універсальним варіантом для виконання різних задач.
 • В комплекті з кожною маскою йдуть полікарбонатні захисні скельця, що встановлені з зовнішньої та внутрішньої сторони фільтра.
 • Фільтр обладнаний двома датчиками — цього вистачає, щоб забезпечити швидку реакцію маски на спалах. Швидкість спрацювання фільтра складає 1/10000 секунди у моделей WM-31 та WM-39, 1/15000 сек. у моделі WM-46. Найбільша швидкість затемнення у маски WM-48 — 1/25000 сек.
 • У наголівника маски для зварювання є налаштування кута нахилу посадки та окружності. Це дозволяє комфортно почувати себе в масці на протязі всього часу роботи зі зварювальним апаратом. У моделі WM-48 є 2 вертикальних фіксатора.

Додаткові функції зварювальних масок

Всі маски хамелеон Dnipro-M мають ряд функцій, що значно полегшують роботу під час зварювання.

Регулювання чутливості

Ця функція призначена для вибору інтенсивності світла, на яку буде реагувати маска. Моделі WM-31 та WM-39 регулюють чутливість автоматично, а в WM-46 та WM-48 її можна виставити власноруч.

Високий рівень чутливості корисний при роботі в приміщеннях з поганим освітленням. Це дозволить масці спрацьовувати швидше. Щоб маска зварювальна хамелеон не реагувала на сонячне світло, потрібно виставити чутливість на мінімальний рівень.

Затримка

Встановлення затримки дозволяє обирати час перемикання фільтра в світлий стан. Після розриву дуги розплавлений метал короткий час випускає яскраве випромінювання. Затримка дозволяє вберегти від нього очі. Її значення варіюється від 0,1 до 1 сек.:

 • при роботі в режимі точкового зварювання рекомендується встановлювати час затримки 0,1-0,25 сек.;
 • для зварювання на високому струмі рекомендується обирати діапазон 0,85–1 сек. затримки.

Ступінь затемнення

Моделі WM-39, WM-46 та WM-48 дозволяють налаштувати ступінь затемнення (9-13 DIN) за допомогою зовнішнього регулятора. Ви можете обрати необхідний рівень, не знімаючи маску.

Режим Grind

Він призначений для роботи в режимі шліфування/зачистки металу болгаркою — маска хамелеон для зварювання не буде реагувати на іскри. Ви зможете працювати без зняття маски для того, щоб бачити оброблювану деталь. Ця функція є в моделях WM-39, WM-46 та WM-48. Увімкнути її можна, повернувши регулятор затемнення в крайнє нижнє положення.

Переваги покупки зварювальних масок Dnipro-M

Гарантія на зварювальні маски нашого бренда складає 2 роки. Ви можете купити зварювальну маску хамелеон в Україні за допомогою нашого інтернет-магазина або в будь-якому з фірмових магазинів Dnipro-M, які знаходяться по всій території країни. При замовленні товару від 750 грн ми даруємо Вам його безкоштовну доставку в будь-яке відділення компанії “Нова Пошта”.

Популярні питання про маски хамелеон Dnipro-M

Ми зібрали в цьому розділі найбільш часті питання, які задають про зварювальні маски нашого бренда.

Як працює маска з типом світлофільтру хамелеон?

На корпусі маски розташовані датчики, які реагують на змінне інтенсивне світло. Як тільки вони спрацьовують, сонячні батареї або звичайні батарейки подають розряд на світлофільтр, змінюючи його світлопропускну здатність. Коли датчики фіксують припинення світлового потоку, фільтр повертається в колишній стан. В масці встановлена плата, що дозволяє детально налаштовувати її за допомогою регуляторів.

Скільки датчиків встановлено на масках Dnipro-M?

На кожній зварювальній масці нашого бренда встановлено 2 датчика.

Який клас світлофільтра в масках Dnipro-M?

Всі моделі масок Dnipro-M мають оптичний клас світлофільтра 1/1/1/2.

Як вибрати зварювальну маску?

Щоб Вам було зручніше зварювати метал, потрібно підібрати для себе зварювальну маску хамелеон з необхідним розміром оглядового віконця та наявністю додаткових функцій. В будь-якому випадку, тип “хамелеон” зварювальних масок підійде як для дому, так і для професійного використання. Він забезпечує захист від УФ-, ІЧ-проміння при використанні будь-якого типу зварки, в тому числі, зварювальних пальників, аргонно-дугових зварок, зварки Manual Metal Arc, MIG, TIG та ін.

Ви можете прочитати детальну статтю про вибір масок в нашому блозі.

Де купити маску для зварки хамелеон в Україні?

Dnipro-M пропонує високу якість масок хамелеон — купити їх в Україні по вигідній ціні можна в нашому інтернет-магазині або в будь-якому фірмовому магазині бренда.

Як перевірити працездатність зварювальної маски?

Перед тим як купити маску хамелеон у фірмових магазинах Dnipro-M, Ви можете на місці перевірити її працездатність та роботу додаткових функцій:

 1. Якщо подивитися через маску на сонце, вона на секунду затемниться, але потім повернеться до попереднього стану. Сонячне світло має постійну інтенсивність, а маска реагує на змінну.
 2. Якщо Ви подивитеся на працюючу лампу, маска спрацює як потрібно, тому що світло лампи накалювання — змінне.
 3. Якщо увімкнути перед маскою ліхтарик на телефоні, його можна буде роздивитися перед затемненням, тому що він одразу працює на повну потужність. При роботі зі зварювальним апаратом Ви не побачите яскраву дугу, тому що фільтр спрацьовує на іскру, що з'являється перед нею.
 4. Режим Grind можна перевірити за допомогою кремнієвої запальнички — маска повинна не реагувати на іскри, але спрацьовувати від полум'я.

Як налаштувати маску хамелеон?

Регулювати рівень затемнення світлофільтра та час затримки можна за допомогою регуляторів, що знаходяться на зовнішній стороні маски, тому Ви зможете налаштувати її, не знімаючи. Крім того, Ви можете налаштувати підголовник, щоб зручно почувати себе при роботі.

Як відремонтувати зварювальну маску хамелеон?

Якщо в масці зламався фільтр хамелеон, або перестала працювати інша частина маски, Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів. Майстри Dnipro-M проведуть професійну діагностику та ремонт виробу.

Відео про інструмент

youtube-img