Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18

Артикул : 81191003-1

Доставка

Гарантія

 • 14 днів на обмін
 • Офіційна гарантія від виробника
 • Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18
  36 місяців гарантії

Оплата

 • Готівкою (кур'єру або в магазині)
 • Відкладений платіж в відділенні (без комісії)
 • Онлайн на сайті
 • Безготівковий розрахунок для юр. осіб
 • ЗНИЖКА
 • -333 грн

Максимальна зарядка
За допомогою зарядного пристрою Dnipro-M CB-18S можна зарядити навіть повністю розряджений акумулятор. Модель призначена для зарядки батареї ємністю від 60 до 140 А/ч.

Запуск за дві секунди
Прилад надзвичайно простий у використанні. Щоб розпочати процес зарядки, підключіть один дріт до розетки, а інший - до акумулятора.

Довготривала експлуатація
Пристрій виконаний з міцного металу, якісно зібраний і відрізняється надійною конструкцією. Кнопка ввімкнення і регулювання має додатковий захист від попадання пилу.

Захист полярності
Передбачений захист зарядного пристрою та акумулятора від невірної полярності при підключенні батареї до пристрою.

Контроль рівня заряду
Наявність амперметра дозволяє постійно контролювати силу струму.

Зручне транспортування
Компактна конструкція і невелика вага (7,5 кг) сприяють комфортному транспортуванню пристрою. Зарядку легко переносити, завдяки зручній і міцній ручці.

Залишилися питання?

Якщо у Вас залишилися питання щодо інструменту або його покупки, заповніть форму зворотного дзвінка нижче.
Ми зв'яжемося з Вами протягом декількох хвилин (в робочий час).

Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18

Напруга мережі 220 В
Частота мережі 50 Гц
Напруга АКБ 12/24 В

Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18

2 зажима
Зарядний пристрій
Інструкція
Залишити відгук
Відгуки користувачів

можливо заряджати АКБ Ca-Ca?

Менеджер компанії

Можна заряджати тільки свинцево- кислотні акумулятори.

Купил ваше зарядное ВС-18, и хочу немного поделиться опытом. Во первых зарядное не плохое, но..... И это основное ( потому я его и вернул). 1. Зарядное типа "дедовского" проблема в том, что на сайте написано от 70 ампер, а вот в магазине от 60.... неувязочка. 2. При подключении к акуму 65 Аh выдает ток 12 А на минимуме!!!!!! и никак нельзя его уменьшить, можно только увеличить на максимуме до 14 А. Не многовато это для 65 Аh? Думаю да ( для справки ток заряда равен 1/10 тока разряда, кстати ваши менеджеры об этом не знают) Потому предложение 1. Выбросить переключатель мин-мах и поставить регулировку тока, этим расширить диапазон зарядки акумов от 20А и до 140А. 2 . Думаю вместе с амперметром надо было поставить и вольтметр( Для батарей СА-Са это актуально). Все это необходимо для пользователей типа "очумелые ручки" . И последнее для всех остальных типа "блондинок" и иже сними думаю необходимо разработать "умную" зарядка типа "ТОБОТ" или Аида, что бы просто подключил и все.

Менеджер компанії

Чем больше разряжен аккумулятор, тем больше ампер он будет показывать. Такой ток кратковременный, при заряде аккумулятора ток будет уменьшаться пропорционально от увеличения зарядки аккумулятора. Благодарим Вас за пожелания касательно модернизации ЗУ. Благодаря Вам мы делаем наш инструмент лучшим :)

Заряджає добре, але коли акамулятор майже повністю посаджений то плавиться запобіжник з тримачем. Зато сервіс супер замінили погарантії швидко на 5+

Менеджер компанії

Доброго дня, Мар'яне!
Спасибі Вам за відгук. Раді, що зарядний пристрій нашої торгової марки справляється з поставленими задачами. Також приємно, що Ви оцінили якість нашого сервісу та Ваше питання було вирішено найкращим чином. Бажаємо і надалі тільки продуктивних та комфортних робіт :)

Я обратил внимание на модель BC-16. Но если я пишу ответ в разделе с этой моделью, значит я хочу приобрести именно эту модель или мощнее. Не могли бы Вы ответить в формате да\нет и пояснить его?
И: я правильно понял, что это зарядное устройство не может заряжать АКБ с малой ёмкостью?

Менеджер компанії

Добрый день, Игорь!
Использование устройства ВС-18 для аккумуляторов ёмкостью 49 А/ч возможно, но крайне не рекомендуется, так как это может привести к их порче.

Хочу купить зарядное "с запасом". Смогу ли я заряжать аккумуляторы в 49 А/ч ?

Менеджер компанії

Добрый день, Игорь!
Рекомендуем обратить внимание на модель BC-16, которая предназначена для заряда аккумуляторов ёмкостью от 45 до 120 А/ч.

0 / 800

Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18

Зарядний пристрій Dnipro-M BC-18
1 320 грн987 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Вгору