Аксесуари до шуруповерта

Відео про інструмент

Аксесуари до шуруповерту здатні значно розширити можливості цього електроінструменту і зробити роботу з ним набагато зручнішою. Використання спеціальних насадок дозволяє перетворити шуруповерт на багатофункціональний інструмент, а магнітні браслети допоможуть завжди тримати під рукою біти і свердла.

Купити аксесуари до шуруповерту можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості аксесуарів до шуруповерту

Залежно від обраного типу аксесуара, шуруповерт може виконати ту чи іншу функцію. До їх числа відносяться:

  1. Кутова насадка. За допомогою такої насадки можна виконати роботу із вкручування кріплень у важкодоступних місцях. Як правило, вона дозволяє виконувати роботу під кутом 90°. Кутова насадка стане незамінним елементом, коли шуруповерт не поміщається в зазорі через свої габарити.
  2. Стрічкова насадка. Не розширює можливості шуруповерта, але прискорює виконання монтажних робіт. Її принцип полягає в затисканні оснащення в патроні інструмента, що дозволяє йому працювати з шурупами в касетах. Завдяки цьому в процесі виконання монтажу не потрібно брати кожне кріплення окремо і прикладати його до бити вручну. Просування стрічки з шурупами вперед відбувається автоматично, підставляючи кріплення під біту.
  3. Насадка-ножиці для листового металу. Дозволяє виконати прямий або фігурний різ листових металів, а також металочерепиці, сталевої сітки, сайдингу та інших матеріалів. Перед початком роботи з такою насадкою рекомендується виконати регулювання зазору на лезах.

Насадка-ножиці має кілька варіацій:

  • дискові ножиці — використовуються для нарізування тонкого листового металу. Їх використання дозволяє розкроювати метал найбільш рівно;
  • висічні ножиці — також використовуються для розкрою листового металу. Їхньою відмінністю від дискових ножиць є підвищена маневреність. Варто зазначити, що різ такою насадкою вимагає більше часу, але зріз виходить точнішим;
  • секторні ножиці — дозволяють виконати обрізку пластикових труб для монтажу систем водопостачання. Також за їх допомогою можна обрізати товстий силовий кабель з армованою частиною.

До числа затребуваних аксесуарів для шуруповерта також відносяться м