Пиловідводи

Пиловідводи — вид насадок для електроінструменту та обладнання, призначенням яких є відведення пилу при виконанні робіт (свердлінні, різі, шліфуванні та інших). Завдяки особливостям форми вони здатні ретельно відводити пил і будівельне сміття, перешкоджаючи його проникненню до важливих вузлів інструменту. Пиловідводи також захищають оператора від впливу пилу, відводячи його у під'єднаний пилосос. Крім того, використання таких насадок дозволяє працювати з інструментом у житлових приміщеннях.

Купити пиловідводи можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості пиловідводів

У більшості випадків насадки-пиловідводи використовуються при роботі з болгарками (КШМ). Вони кріпляться на кожух інструменту спеціальними фіксаторами.

Насадки для відведення пилу мають наступні переваги:

  • забезпечують відведення пилу;
  • створюють додаткове охолодження;
  • мають малу вагу, не заважаючи повноцінній роботі.

Деякі моделі пиловідводів можуть мати спеціальний патрубок, завдяки якому можна підключити пилосос для збору пилу і сміття в процесі роботи.

Як правило, сам кожух пиловідводу виготовляється з ABS-пластику, а трубка — з металу або сталі. Це забезпечує не тільки ефективне відведення пилу, але і тривалий ресурс роботи.

Чому варто вибрати пиловідводи Dnipro-M?

У даній категорії представлений великий вибір насадок для відведення пилу при роботі з болгарками (КШМ). З детальними особливостями кожної конкретної моделі Ви можете ознайомитися у відповідній картці товару.

Купити пиловідводи можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.