Сумки і рюкзаки для інструменту

Відео про інструмент

Сумки і рюкзаки для інструменту — предмети, які забезпечують зберігання і зручне транспортування різних інструментів і аксесуарів до них до місця проведення робіт. Найбільшого поширення набули серед будівельників і монтажників, які часто виїжджають на об'єкти зі своїм інструментарієм.

Купити сумки та рюкзаки для інструменту можна прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості сумок і рюкзаків для інструменту

Сумки для інструменту можуть бути виконані з різних щільних матеріалів, відрізнятися за розмірами і способом транспортування. Розрізняють такі основні види:

 1. Наплічні. Як випливає з назви, такі сумки надягають через плече. Вони можуть мати різні розміри і оснащуються кришкою на застібці або накладною. Найбільшого поширення набули нейлонові сумки. Усередині такі сумки можуть ділитися на кілька відсіків. Оснащуються каркасом і жорсткими вставками.
 2. Поясні. Фіксуються за поясний ремінь. Вони, як правило, невеликого розміру і дозволяють переносити невеликі інструменти та аксесуари. Такі сумки мають безліч кишень для зберігання корисних дрібниць, наприклад, кріпильних елементів: шурупів, саморізів.
 3. Рюкзаки. Традиційний варіант з двома наплічними лямками. Дозволяють повністю звільнити руки під час транспортування інструменту і рівномірно розподілити вагове навантаження на плечі і спину.

При виборі сумки варто керуватися наступними параметрами:

 1. Розмір. Чим він більший, тим більша кількість інструментів поміститься. Також великі сумки дозволяють зручно переносити габаритні інструменти, наприклад, бензопили та великі бури.
 2. Матеріал. Найбільшого поширення набули сумки зі шкіри та нейлону:
 • шкіра — екологічно чистий і довговічний матеріал, стійкий до механічних впливів;
 • нейлон або поліестер — синтетичні матеріали, характерними рисами яких є висока міцність і невелика вага. Однак довговічністю вони все ж поступаються шкірі.
 1. Кишені і відділення. Великий внутрішній простір дозволяє вмістити більше інструментів, але від цього страждає організація. У процесі транспортування всі вони можуть переміщатися між собою. Поліпшити функціональність допомагають видобувні або пришиті розділові перегородки. Також рекомендується вибирати модель із декількома кишенями (зовнішніми чи внутрішніми).

Чому варто вибрати сумки і рюкзаки для інструменту Dnipro-M?

Наші сумки та рюкзаки для інструменту мають такі особливості:

 • виготовлені з балістичного нейлону 1680D — матеріалу підвищеної зносостійкості;
 • оснащені протиударною водостійкою пластиковою основою, що знижує знос виробу при щоденному використанні;
 • витримують навантаження до 25 кг.

З детальними особливостями кожної конкретної моделі сумки можна ознайомитися у відповідній картці товару в даній категорії.

Ви можете купити сумки та рюкзаки для інструменту як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img