Подовжувачі електричні

Подовжувачі електричні являють собою мережевий дріт, намотаний на котушку. З одного боку такого шнура знаходиться виделка для підключення до розетки, з іншого боку — роз'єм для підключення самої виделки. При використанні таких подовжувачів виделка входить у стаціонарну розетку, а електроприлад — у розетку на котушці. Вони широко застосовуються під час роботи з обладнанням у випадках, коли власної довжини шнура недостатньо. Наприклад, під час роботи в саду електричними газонокосарками.

Купити подовжувач можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості електричних подовжувачів

Подовжувачі на котушці мають просту конструкцію. Дріт намотаний на циліндричний барабан. Збоку знаходиться блок із гніздом розетки, а зверху — виделка. Для додаткової зручності котушка, як правило, оснащується підставкою та ручкою для транспортування.

Використання котушки з кабелем обумовлене високим ступенем зручності, тому що в цьому випадку надлишки дроту не будуть плутатися під ногами. Крім того, завдяки котушці виключене утворення вузлових переплетень, які можуть призвести до короткого замикання.

Конструкція котушки може мати також вимикач-автомат, який оберігає пристрій від перенапруги і короткого замикання.

Мережевий подовжувач ділиться на кілька різновидів, кожен з яких має свої особливості:

 1. Подовжувач-переноска. Використовується для побутових та виробничих потреб. Середня вага барабана становить близько 15-20 кг. Живлення в таких пристроях здійснюється від мережі 220 В.
 2. Подовжувач із розбірним корпусом. Корпус котушкового пристрою кріпиться на болтах або шурупах. У разі потреби він може бути розібраний для заміни дроту або виделки.
 3. Подовжувач нерозбірного типу. Являє собою монолітну систему, що містить кабель, виделку та 4 розетки. Виделка кріпиться до кабелю методом пресування та у разі пошкодження не підлягає ремонту, що робить пристрій непридатним для використання після поломки.
 4. Подовжувач з електрозахистом. Струмопровідні елементи такого пристрою мають додаткову захисну ізоляцію. Вона захищає від випадкового дотику до таких елементів. Цей різновид має електрокабель з подвійною ізоляцією, а конструкція заснована на автоматичній системі мережевого фільтра. Його завданням є припинення подачі електроживлення, якщо струм надходить із надмірною силою.
 5. Подовжувач із заземленням. Деякі моделі котушки можуть оснащуватися заземлюючим контактом. Він захищає майстра від ураження електричним струмом та підвищує безпеку експлуатації.
 6. Подовжувач із захистом. Місця контакту в розетці закриті спеціальними кришками. Це служить додатковим захистом від потрапляння вологи в гнізда.

Важливо пам'ятати, що незалежно від різновиду подовжувачі підключають, виходячи з розрахунку навантаження за перетином дроту.

Чому варто вибрати подовжувачі електричні Dnipro-M?

Електричні подовжувачі Dnipro-M мають такі особливості:

 • ізоляційним матеріалом виступає гума H07RN-F, стійка до прояву низьких температур та механічних пошкоджень;
 • провідник виготовлений з міді, що забезпечує підвищену електропровідність та стійкість до навантажень;
 • котушка виготовлена ​​з ударостійкого пластику;
 • металева основа з напрямною скобою дозволяє рівномірно змотувати кабель подовжувача;
 • термозапобіжник захищає подовжувачі від навантаження.

З більш докладними особливостями кожної конкретної моделі можна ознайомитись у відповідній картці товару в цій категорії.

Купити подовжувач можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.