Набори свердел

Набори свердел використовуються разом з дрилями різного типу. Вони відносяться до різновидів ріжучого інструменту. Їхнім призначенням є свердління отворів у різних матеріалах: деревині, бетоні. Водночас вибір свердла має відповідати типу робочого матеріалу.

Купити набір свердел можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості наборів свердел

Свердла складаються з таких трьох елементів:

  • ріжуча частина — передня частина виробу, призначенням якої є формування отвору в робочому матеріалі;
  • робоча частина — слідує за ріжучою і призначена для відведення стружки від місця проведення робіт;
  • хвостовик — задня частина свердла, головною функцією якого є забезпечення надійного кріплення в дрилі.

Існують наступні види свердел:

  1. Спіральні. Є найбільш популярними. Вони забезпечують високу точність і якість отворів. Завдяки особливостям своєї будови вони відводять металеву стружку з отворів. На кінці такого свердла знаходяться кромки (як правило, їх дві), за рахунок яких відбувається різання металу під час свердління. Можуть мати циліндричний або шестигранний хвостовик.
  2. Корончаті. Дозволяють робити отвори великих розмірів. Завдяки їхнім особливостям ріжеться тільки зовнішня частина діаметра, внаслідок чого витрати енергії на свердління мінімальні. Це дозволяє проробляти отвори швидше, ніж свердлами попереднього типу. За центрування відповідає звичайне спіральне свердло, яке знаходиться в середині корончатого свердла.
  3. Конічні (ступінчасті). Універсальний тип свердла, який дозволяє робити отвори з різним діаметром. Вони використовуються для свердління отворів з різним діаметром, а також для збільшення отворів у тонких металах. На кінці такого свердла знаходиться центруючий наконечник, завдяки якому можна виконати свердління одразу в потрібному місці, без зрушень.
  4. Перові. Мають плоску робочу частину, яка є змінною і підлягає заміні по мірі затуплення. Їхньою характерною особливістю є товста основа, яка не гнеться в процесі роботи. Це дозволяє виконати свердління точніше. Однак такі свердла не мають можливості відведення стружки, що може викликати незручності в роботі.

При виборі свердла особливе значення має тип робочого матеріалу. Залежно від цього розрізняють:

  • Набори свердел по дереву. Для роботи з ДСП підходять стандартні свердла з інструментальної сталі. Для обробки деревини необхідно скористатися перовими свердлами з особливою ріжучою кромкою, що дозволяє робити отвори з рівними краями без сколів.
  • Набори свердел по бетону. Такі свердла мають спеціальний хвостовик, який дозволяє встановлювати свердло в патрон перфоратора. Вони мають наконечник з твердосплавною напайкою, а ріжуча кромка може мати діамантове напилення.
  • Набори свердел по металу. Такі свердла найбільш затребувані. Залежно від марки робочого металу, свердла можуть мати різну твердість.

Чому варто вибрати набір свердел Dnipro-M?

У даній категорії представлений широкий вибір наборів свердел різного типу. З детальними особливостями кожного конкретного набору можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете купити набір свердел не тільки на сайті, але й в будь-якому нашому салоні майстерності по всій Україні.