Назад в новини
18258

Як вибрати будівельний рівень, який не бреше

Зміст:

Рівень — інструмент для перевірки відповідності поверхонь вертикальній і горизонтальній площині. Деякі види підходять для оцінки кутового відхилення. Він широко застосовується на різних етапах будівництва та ремонту, при встановленні меблів, техніки і різних конструкцій.

Види будівельний рівнів

Перш ніж придбати будівельний рівень, необхідно розібратися в його різновидах. Кожен тип має низку своїх переваг, дозволяючи виконувати точні виміри для побутових і професійних завдань.

Бульбашковий будівельний рівень

Інструмент являє собою каркас прямокутної форми, як правило, з алюмінію або пластику, з закріпленими в ньому прозорими колбами з рідиною і бульбашкою повітря. Найчастіше колби заповнюються технічним спиртом. Його характеристики дозволяють повітряній бульбашці легко переміщатися всередині колби і точно реагувати на відхилення, використовувати інструмент при низьких температурах. Рідина може бути підфарбованою і з флуоресцентними частками, що полегшує роботу з рівнем при поганому освітленні.

На колбі нанесені мітки, перпендикулярні каркасу рівня, які показують допустимі межі відхилення. Горизонтальність або вертикальність визначають щодо цих ліній. Якщо бульбашка повітря знаходиться чітко по центру між мітками — поверхня ідеально рівна.