Аксесуари для поливу

Дачники та власники приватних будинків знають, яку важливу роль у догляді за садом та городом відіграє своєчасний та якісний полив. Заощадити час та сили на цій регулярній процедурі допомагають різні аксесуари для поливу. Ці сучасні нескладні механізми дозволяють організувати якісне зволоження ґрунту як на великих ділянках, так і на невеликих газонах і прибудинкових клумбах.

Замовити комплектуючі для поливу можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості аксесуарів для поливальних шлангів

Для того щоб вибрати необхідні насадки та комплектуючі для поливальних систем, необхідно знати характеристики вже наявного обладнання, труб та шлангів (тип, діаметр, наявність різьблення). Популярні комплектуючі:

Адаптери, конектори, муфти та з'єднувачі для поливу

Це нескладні пристрої, які дозволяють приєднувати шланги до поливальних систем і труб, між собою та з іншими аксесуарами для поливу. Муфти також можна використовувати для усунення пошкоджень на шлангах.

Зрошувачі та поливальні пістолети

Зрошувачі дозволяють рівномірно поливати ділянку без розмивання ґрунту та утворення калюж. Вони відрізняються площею та геометрією поливу, що дозволяє охоплювати певну територію, яка потребує води.

Пістолет для ручного поливу встановлюється на шланг і дає можливість рівномірно та акуратно зволожувати рослини. Вони оснащені регулятором напору та різними режимами, дозволяючи налаштовувати процес під певний тип рослини та площу поливу. Його також можна використовувати для миття скла, тротуарної плитки, інструментів тощо.

Таймери

Дозволяють автоматично контролювати запуск і вимикання поливальної системи, кількість рідини, що подається. Вони забезпечують раціональну витрату води, захищають ґрунт від надлишку зволоження або пересихання, роблять процес розпилення автономним.

Ви можете купити адаптери для поливу, муфти та конектори для шланга, зрошувачі та інші аксесуари як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати аксесуари для поливу Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір комплектуючих для поливу: конектори, з'єднувачі та муфти для шланга, пістолети для поливу, таймери, зрошувачі під будь-які задачі, адаптери та розподільники. Особливості аксесуарів:

  • виготовляються з високоякісного ABS пластику, що забезпечує їхню міцність та стійкість до високих навантажень;
  • мають прогумований корпус, завдяки чому не ковзають у руках;
  • високоякісні деталі забезпечують тривалий термін експлуатації;
  • с