Каністри для бензину

У поїздках трапляється всяке: можна потрапити в багатогодинний затор, опинитися без можливості заправитися в малонаселеній місцевості або залишитися без пального, не доїхавши до найближчої АЗС. Тому відповідальний водій завжди має у багажнику каністру для пального, яка дозволяє зберігати та транспортувати різні пально-мастильні матеріали. Стане в нагоді навіть порожня каністра — у разі екстреної ситуації в неї можна набрати пальне у найближчій автозаправці. До того ж без таких ємностей не обійтись власникам бензинової садово-паркової техніки.

Замовити каністру для пального можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості паливних каністр

Сучасні автомобільні каністри відрізняються матеріалами, об'ємом та конструкцією. Під час вибору необхідно врахувати в яких умовах буде використовуватися і як зберігатися ємність, частоту використання. Орієнтуйтеся на такі характеристики:

  • Об’єм. Для екстрених випадків у багажнику зручно мати ємність на 5 л, 10 та 20-літрові каністри — варіант для тривалих поїздок, зберігання в гаражі.
  • Тип матеріалу. Металеві каністри міцні та довговічні, пластикові — легкі та прості в експлуатації. Вони виготовляються із спеціальних матеріалів, безпечні, не пропускають пари пального, не розчиняються бензином.
  • Лійка. Пластикові каністри з лійками у комплекті дозволяють швидко заправити машину в дорозі.
  • Пробка. Вона має бути герметичною, мати ущільнювач, який виключає просочування та запах пального.

Не забувайте перевірити ємність на герметичність та міцність, цілісність конструкції, також вона повинна мати зручну ручку для транспортування. Якщо вибираєте пластикову каністру, перевірте, щоб матеріали відповідали стандартам та не накопичували на своїй поверхні статичний заряд. Не заповнюйте каністру до горловини!

Ви можете купити автомобільну каністру як на сайті, так і у будь-якому салоні майстерності у своєму місті.

Чому варто вибрати каністру для бензину Dnipro-M?

У нашому асортименті каністри для паливно-мастильних матеріалів на 10 та 20 л. Особливості:

  • універсальні для бензину, дизельного пального та різних видів автомобільних олив;
  • пластикові каністри виготовляються із HDPE пластику, який не накопичує статичний заряд, мають лійку з функцією швидкого зливу;
  • металеві ємності мають антикорозійне покриття всередині та зовні, товщина металу стінок 0,8 мм;
  • завдяки герметичній вставці на кришці щільно закриваються, не пропускають запах бензину.

З особливостями кожної моделі паливної каністри Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

В інтернет-магазині Dnipro-M Ви можете купити каністру для бензину у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України. Оформляйте покупку в пару кліків, сплачуйте та забирайте зручним для Вас способом.