Автоматический съемник изоляции Dnipro-M WS-205 205 мм

Артикул : 19734000
icon Бесплатная доставка
icon Сервисное обслуживание
 • 14 дней тест-драйв
icon Оплата
 • Наличными (курьеру, в магазине, в отделении)
 • Безналичный расчет для юр. лиц
  • visa
  • mastercard
  • privat24
  • apple-pay
Модель WS-180 производства Dnipro-M является эффективным решением для снятия изоляции с проводов. Модель WS-205 полностью автоматизирована, что позволяет инструменту самостоятельно адаптироваться под диаметр провода и выполнить свою работу максимально успешно.

Ключевые преимущества
Помимо адаптации под размеры провода съемник WS-205 имеет следующие преимущества:
- снятие изоляции с рабочим диапазоном 0,2-6 мм2;
- возможность резки проводов с сечением до 10 мм2;
- твердость лезвий на рабочих губках 52-57 HRC;
- опрессовка наконечников 0,2–6 мм2;
- прорезиненная ручка TPR.

Кроме того, модель WS-205 имеет дополнительную микронастройку на нужные типы провода с помощью регулятора.
Длина 205 мм
Техническая характеристика рабочий диаметр 0,2-6 мм2
Линейка WS-205
Оставить отзыв
Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста,
Отзывы пользователей

Придбав...
В перший день роботи, плювався на цей горе дівайс, до 1.5 мм більш менш ізоляцію знімав, коли дійшло до 2.5 мм, губки сковзаються по ізоляцій і все, про зняття основної ізоляцій взагалі мовчу, крутилка настройки потужності окрема розповідь вона склала враження, що її туди поставили тільки для того бо вона теоретично повинна бути як на інших стріперах .
Коротше кажучи, хотів підтримати нашого виробника, а вийшло як завжди (конкретно про цей інструмент)...
Не шукайте дешевої рибки, витратіть в два рази більше грошей, купіть нормальні стріпери і нерви будуть в порядку.
Дарма викинув гроші.
Даний дівайс не раджу.

Менеджер компании

Ми жалкуємо про дану ситуацію. Це не є нормальною роботою інструмента. Рекомендуємо Вам звернутись до фірмового магазину для заміни інструменту на новий.

Купил данный девайс неделю назад, сегодня дошли руки его проверить. Это такой отстой просто,не берите этот кал. Жилы зачищает один раз из трёх, а если зачищать одновременно две жилы нечего у вас не получается вообще шкрябяет поним и всё, регулировка непомагает. Первый мой девайс этой фирмы и последний.

Менеджер компании

Андрей, мы очень сожалеем, что Вам пришлось столкнуться с подобной ситуацией. Рекомендуем Вам обратиться в фирменный магазин для обмена инструмента на новый. Желаем Вам только приятных впечатлений вместе с Dnipro-M!

Даний інструмент не пропрацював і 2 годин. Спочатку підклинювання, а потім губи не тримають провід, доводилося самому втримувати, а потім і леза почали не відкусувати ізоляцію а просто шкребти по ній. Годиться тільки для того щоб перекушувати провід, так для цього є кусачки. Тепер валяється як не потрібна штука. Випробуваний на перерізі проводу від 1,5 до 4 мідь. Не рекомендую даний інструмент, розчарувався в Dnipro m

Менеджер компании

Владиславе, ми дуже шкодуємо, що знімач ізоляції зарекомендував себе не найкращим чином. Ваші зауваження прийняті для подальшого усунення указаних Вами недоліків інструменту. Дякуємо за зворотній зв'язок, завдяки Вам ми стаємо кращими!

Перший мій негативний відгук про цей інструмент тут не розмістили, але менеджер передзвонив, дізнався яка проблема, домовилися і мені його замінили без ніяких питань. Але ситуація не змінилася, він як був поганий так ним і залишився. Може не знімати взагалі ізоляцію, потрібно руками притиснути губи щоб спрацював, а може дерти її. Інколи знімає ізоляцію не ніж а сам затискач, і це не дуже добре. Інструментом не задоволений. Хоч сервіс в Дніпро М і задовільний і вони дійсно підуть на зустріч покупцеві при таких ситуаціях, але хотілось щоб не було таких ситуацій, тому ліпше на якість інструменту звертайте увагу. Поки не рекомендую даний інструмент.

Менеджер компании

Романе, нам дуже шкода, що знімач ізоляцїї не задовольнив Вас у роботі. Ваші зауваження прийняті для подальшого усунення недоліків інструменту. Дякуємо за зворотній зв'язок, завдяки Вам ми поліпшуємо нашу продукцію!

Так, щось коменти не зовсім зрозумілі не рахунок цього інструменту... То він працює чи ні??))) Мені потрібно якісно і швидко знімати ізоляцію проводів (1.5-2.5 монолітні) Це можливо Dnipro M? Мені потрібна правда..!!!)))

Менеджер компании

Так, Андрію, знімач впорається з вказаною Вами задачею :)

0 / 800