Бензопила цепная Foresta FA-58N

Артикул : 11844000

Доставка

Гарантия

  • 14 дней на обмен
  • Официальная гарантия от производителя
  • 24 месяца гарантии

Оплата

  • Наличными (курьеру или в магазине)
  • Наложенный платеж в отделении (без комиссии)
  • Онлайн на сайте
  • Безналичный расчет для юр. лиц
Бензопила Foresta FA-58N - это мощность, качество и надежность в одной конструкции. Благоустройство своего участка и уход за деревьями, спиливание деревьев в лесу и заготовка дров к зиме: со всеми этими и многими другими задачами пила FA-58N справится на «отлично».

Длина шины составляет 50,8 см, а потому перед бензопилой не устоят даже самые толстые деревья и габаритные заготовки. Бензобак на 550 мл дает возможность работать максимально долго при одной заправке. Пила не самая легкая, ее вес составляет 8.7 кг, но с двигателем мощностью 2.6 кВт и объемом 58 см.куб. этот показатель вполне оправдан. Такой мощности достаточно для распилки дерева разной степени прочности. Объем масляного бака составляет 260 мл. Также инструмент оснащен функцией быстрого старта и автоматической подачи смазки на цепь.

Самым опасным моментом при работе с такими инструментами является отброс в сторону пользователя в момент, когда конец шины соприкасается с деревом. Именно для защиты от подобного случая, в пиле есть функция тормоза цепи. В случае удара включается тормоз и цепь останавливается в течение секунды.

Преимущества бензопилы FA-58N:

- простота и удобство в использовании;
- эргономичная рукоятка;
- надёжная и комфортная конструкция;
- эффективная антивибрационная система, уменьшающая нагрузку на руки;
- легкий старт;
- увеличенный ресурс двигателя;
- механический тормоз цепи.

Бензопила Foresta FA-58N - это надежный и удобный инструмент, который поможет решить многие бытовые задачи.

Остались вопросы?

Если у Вас остались вопросы касательно инструмента или его покупки, заполните форму обратного звонка ниже.
Мы свяжемся с Вами в течение нескольких минут (в рабочее время).

Модель FA-58N
Мощность 2600 Вт
Тип двигателя Двухтактный одноцилиндровый с воздушным охлаждением
Объем топливного бака 550 мл
Объем масляного бака 260 мл
Шаг цепи шаг 0,325"
Длина шины 50 см
Объем двигателя 58 куб.см
Емкость для топливной смеси
Защитный чехол пильного полотна
Инструкция
Ключ свечной
Ключи шестигранные
Напильник для заточки цепи
Отвертка
Пила
Цепь
Чехол для аксессуаров
Шина
Оставить отзыв
Отзывы пользователей

Бензопилка справляється з своює задачею на всі 100%. Один мінус: пусковий механізм, після обкатки двигуна обірвало трос пускового механізму, бензопилу замінили на нову, в іншій після обкатки теж не змотувало трос, але намотав самостійно.

Менеджер компании

Щиро вдячні за відгук і рекомендацію. Ми прийняли Ваші побажання і обов'язково врахуємо в майбутньому. Наша команда зробить все можливе, щоб довіра до інструменту була оправдана. До сьогоднішнього дня нарікань на пусковий механізм не поступало, але ми все детально оглянемо і проведемо повторну діагностику. Побажання наших Користувачів - це все, адже завдяки Вам ми робимо інструмент кращим.

Бензопила огонь, отлично пилит, справляется даже с толстыми деревьями. Работать с ней удобно. Цена за такую мощь очень даже невысокая.

Менеджер компании

Рады, что Вы довольны!
Желаем, чтобы бензопила служила Вам долго и достойно :)

Пола досьть хороха і якісна активно відпрацювала 3,5 роки і зашуміли підшипники.
Довелося міняти колінвал підшипники сальники і яке велике було здивування, що на цій пилі встановлена 52 куб.см поршнева і колінвал, тільки картер від 5800, Компанія Дніпро М
пишіть правдиву інформацію про товар

Менеджер компании

Доброго дня, Олеже!
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ми перевірили бензопилу та запевняємо, що усі заявлені характеристики щодо деталей відповідають дійсності. Для кращого розуміння Вашої ситуації просимо Вас надати фото поршня та колінвалу. Також підкажіть, будь ласка, де саме Ви придбану дану модель? Дякуємо.

За час обкатки зламався механізм пуску, причому виходив з ладу декілька разів, шнур намотувався криво - знімав і поправляв. Востаннє - шнур намотався криво, коли зняв механізм, виявилось що шнур мало того що пішов криво, а ще й обірвався. При спробі заміни шнура, вискочила пружина. Назад її вставити ніяк не получається. Я так розумію, випадок не гарантійний, раз я сам розібрав механізм. Але якби я щоразу возив пилу в сервіс, то це було б дорого для мене, в моєму місті немає СЦ. Такого пускача не виявилось ні тут (на сайті де купував), ні в магазині що в нашому місті. Купив подібний і так користуюсь. Загалом пила норм... але пусковий механізм все зіпсував. А, ще повітряний фільтр справляється не дуже добре, опилки помітив перед заслонкою, думаю пройшло і далі. Могло бути краще.

Менеджер компании

Доброго дня, Андрію!
Дякуємо за зворотній зв'язок. . Ми дбаємо про якість нашого продукту і відстежуємо зворотний зв'язок від Покупців. Нарікань з зазначеною Вами проблематикою виявлено не було. Можливо, це був разовий випадок. Ми дуже жалкуємо про ситуацію, що склалася. У таких випадках радимо звертатися в один із наших сервісних центрів для діагностики та якнайшвидшого усунення проблем. Зверніть увагу, що при відправленні на ремонт пересилка інструменту в обидві сторони є безкоштовною при наявності гарантійного талона та вазі товару до 30 кг. Самостійний розбір інструменту веде до втрати гарантійних зобов'язань.

Лише купили...і одразу проблема масло не іде на ланцюг

Менеджер компании

Доброго дня!
Ми багато зусиль докладаємо для того, щоб наша продукція була високої якості, тому 98% продукції працює 5 і більше років без нарікань. Ми дуже жалкуємо про ситуацію, що склалася. Радимо Вам звернутися в наш сервісний центр для діагностики та усунення проблем. З їх адресами можна ознайомитися за посиланням: https://dnipro-m.ua/uk/garantia-i-servisu/karta-servisnyh-centrov-ukrainy/. Детальніше про сервіс тут: https://dnipro-m.ua/uk/garantia-i-servisu/kak-sdat-instrument-na-remont/

0 / 800

Бензопила цепная Foresta FA-58N

Бензопила цепная Foresta FA-58N
2 802 грн
В список желаний

Этот товар уже в Вашем списке желаний!

Чтоб управлять Вашим списком желаний, пожалуйста, или

Вверх