Зажим массы для сварки Дніпро-М ЗМ-4300

Артикул : 67675004
icon Бесплатная доставка
icon Сервисное обслуживание
 • 14 дней тест-драйв
icon Оплата
 • Наличными (курьеру, в магазине, в отделении)
 • Безналичный расчет для юр. лиц
  • visa
  • mastercard
  • privat24
  • apple-pay
Зажим массы или клемма заземления для сварочного аппарата - обязательная комплектующая для удобной и безопасной работы сварочным инвертором. Модель Dnipro-M ЗМ-4300 за счет медного контакта, эргономичной формы и надежной стальной основы подходит для комфортной работы как новичкам, так и профи на сварочном токе до 300 А.

Основные особенности модели:
фиксация деталей различной формы
надежное соединение с поверхностью детали
минимальное сопротивление соединения
удобство в использовании
Модель ЗМ-4300
Сила тока 300 А
Длина 200 мм
Ширина захвата 60 мм

Видео для товара Зажим массы для сварки Дніпро-М ЗМ-4300

Оставить отзыв
Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста,
Отзывы пользователей

Замовляв даний затискач так як мій підзносився прийшов весь по гнутий хоть упаковка без будь яких пошкоджень.Перевіряйте не відходячи від каси

Менеджер компании

Доброго дня, Сергію!
Дякуємо за відгук. Ми дуже жалкуємо про ситуацію, що склалася. Весь інструмент перевіряється перед відправкою. Рекомендуємо Вам завжди оглядати товар при доставці або купівлі. При отриманні пошкодженої продукції завжди заповнюйте Акт невідповідності посилки. Дякуємо за порозуміння. Бажаємо Вам тільки позитивних моментів разом з Dnipro-M!

Ще не використовував на практиці - але виглядає і в руці чується добротно. Правда кріплення гайкою - якесь не переконливе, для заміни тримачів маси би годився якийсь швидкозмінний роз'єм.

Менеджер компании

Добрий день, Євген! Дякуємо Вам за відгук. Ми візьмемо на розгляд Ваші побажання. Завдяки Вам ми покращуємо наш інструмент. Бажаємо Вам гарного користування;)

0 / 800