Лінійка акумуляторного інструменту Dnipro-M 12 В включає в себе широкий асортимент інструменту для нескладних робіт у домашній майстерні. Головною її особливістю є універсальний акумулятор 12 В, який підходить для використання з будь-яким інструментом з даної лінійки. Це дозволяє виконати широкий спектр робіт з використанням усіх інструментів в лінійці, маючи в своєму арсеналі всього одну акумуляторну батарею (2, 2.5 або 4 А/год).

Купити інструмент з акумуляторної лінійки 12 В можна на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості акумуляторного інструменту 12 В

Модельний ряд 12-вольтової лінійки включає в себе широкий асортимент інструменту для різних видів робіт:

  1. Дрилі-шуруповерти. Інструмент, головним завданням якого є швидке закручування/відкручування кріпильних елементів: шурупів, саморізів і т.д. Найчастіше використовуються при складанні меблів, монтажі гіпсокартону, а також для свердління отворів у металі та деревних матеріалах.
  2. Болгарки (КШМ). Особливістю болгарок Dnipro-M 12 В є їхня компактність, що дозволяє утримувати її однією рукою. Вони оснащені безколекторним двигуном і мають захист від надмірного навантаження і повторного ввімкнення.
  3. Шабельні пили. Даний інструмент працює за принципом поступального руху пилки, що дозволяє використовувати їх для різання деталей з різних матеріалів. Витратним матеріалом в цьому випадку виступають пиляльні полотна.
  4. Реноватор. Багатофункціональний пристрій, за допомогою якого можна виконати заглибний пропил у фанері, ламінаті, деревині та інших матеріалах, а також відрізати цвях, зашліфувати невелику поверхню і т.д. Вид роботи залежить від вибору відповідної насадки.
  5. Тріскачки. Даний інструмент значно полегшує процес відкручування і затягування різьбових з'єднань: гайок, болтів, гвинтів та інших. Вони стануть вірним помічником на СТО, при складанні конструкцій і т.д. При цьому варто зазначити, що акумуляторні тріскачки не призначені для зриву кріплень.

Також до асортименту лінійки 12 В входять акумуляторні батареї (2, 2.5 і 4 А/год), зарядні пристрої та кейси для інструменту.

Чому варто вибрати акумуляторні інструменти Dnipro-M 12 В?

З детальними особливостями і характеристиками конкретних моделей акумуляторного інструменту Dnipro-M 12 В можна ознайомитися у відповідній картці товару.

Ви можете придбати акумуляторний інструмент 12 В на сайті або в наших салонах майстерності по всій Україні.

Акумуляторні інструменти DM12

Відео про інструмент

Шуруповерти

Болгарки

Шабельні пили

Реноватори

Тріскачки

Ліхтарі

Батареї

Зарядні пристрої

Кейси

Відео про інструмент

youtube-img