Лінійка акумуляторного інструменту Dnipro-M 20 В — це широкий асортимент інструменту для тривалих і короткочасних видів робіт різної складності. Характерною особливістю інструменту з даної лінійки є сумісність із загальною акумуляторною батареєю 20 В (2, 4 або 6 А/год). Завдяки цьому не потрібно докуповувати окремий акумулятор до кожного виду інструменту. Маючи в своєму арсеналі всього одну батарею, можна по черзі працювати з будь-яким інструментом лінійки.

Варто звернути увагу, що для найбільш продуктивних інструментів потрібне використання двох акумуляторних батарей одночасно.

Купити акумуляторні інструменти 20 В можна на нашому сайті всього в один клік.

Види і особливості акумуляторного інструменту 20 В

Модельний ряд 20-вольтової лінійки включає в себе широкий асортимент інструменту для різних видів робіт:

 1. Дрилі-шуруповерти. Призначені для закручування/відкручування кріпильних елементів (шурупів, саморізів і ін.), а також свердління отворів у металі, дереві та інших видах матеріалу.
 2. Гвинтоверти. Використовуються для загвинчування і відгвинчування довгих кріплень і дозволяють виконати свердління отворів у металі або дереві.
 3. Гайковерти. Призначені для закручування і відкручування болтів. Цей інструмент часто використовується в автомайстернях, а також на будівельних об'єктах і в побуті.
 4. Перфоратори. Акумуляторний інструмент, призначений для демонтажних робіт, буріння бетону, руйнування плитки та інших видів робіт.
 5. Болгарки (КШМ). Використовуються для широкого спектра задач з різання, зачищення і шліфування твердих матеріалів, як-от: камінь, бетон, цегла, плитка та інші.
 6. Шабельні пили. Даний інструмент використовується для різання дерев'яних заготовок, зрізання піни на будівельних об'єктах, обрізки гілок та інших видів робіт. Для даного інструменту не рекомендується використання батареї ВР-220.
 7. Реноватор. Багатофункціональний акумуляторний інструмент, за допомогою якого можна виконати заглибний пропил у фанері, дереві, гіпсокартоні, виконати шліфувальні роботи, відрізати цвях і інші види робіт. Достатньо просто вибрати відповідну насадку.
 8. Повітродувки. Дозволяють очистити прибудинкову територію від опалого листя та дрібного сміття за допомогою спрямованого повітряного потоку.
 9. Кущорізи. За допомогою цього інструменту можна надати форму чагарникам і живоплоту.
 10. Степлери. Вид акумуляторного будівельного інструменту, призначенням якого є скріплення цвяхами і скобами різних матеріалів: ДВП, ДСП, фанери, тканини, шкіри та інших.
 11. Точильні верстати. Їхнім призначенням є заточка ріжучого інструменту, а також чорнова і чистова обробка деталей, зачистка шорсткостей та іржі з твердих матеріалів.
 12. Ланцюгові пили. Використовуються для розпилювання деревини, валки невеликих дерев і заготівлі дров.
 13. Лобзики. Використовуються для фігурного пропила в листових матеріалах: фанері, пластиці, масиві та інших. Дозволяють виконати рівний розпил деревини, гіпсокартону, пластмаси та інших матеріалів.
 14. Циркулярні пили. Даний інструмент знайшов своє застосування в деревообробних майстернях, будівельних і ремонтних роботах при обробленні листових матеріалів.
 15. Тримери. Вид садово-паркового обладнання, завданням якого є скошування трави та дрібних бур'янів на ділянці.

Також до цієї лінійки входять акумуляторні батареї, зарядні пристрої та кейси для інструменту.

Чому варто вибрати акумуляторні інструменти 20 В Dnipro-M?

З докладними особливостями і характеристиками кожного конкретного інструменту з 20-вольтової лінійки Ви можете ознайомитись у відповідній картці товару.

Купити акумуляторний інструмент 20 В можна як на сайті, так і в наших салонах майстерності по всій Україні.

Акумуляторні інструменти 20 В

Шуруповерти

Гвинтоверти

Гайковерти

Перфоратори

Болгарки

Шабельні пили

Реноватори

Повітродувки

Кущорізи

Степлери

Точильні верстати

Пили

Лобзики

Циркулярна пила

Тримери

Батареї

Зарядні пристрої

Кейси