Акумулятори і зарядки

Акумуляторні батареї — пристрої, які використовуються для живлення акумуляторного інструменту (дрилів, шуруповертів, болгарок тощо). Такий тип живлення дозволяє інструменту залишатися автономним і зручним навіть в умовах обмеженого простору або в місцях, де немає можливості підключення до стаціонарної мережі. Щоб зарядити акумуляторну батарею, знадобиться зарядний пристрій — обладнання, що підключається до електромережі.

Переваги акумуляторів та зарядних пристроїв Dnipro-M

Кожна акумуляторна батарея лінійки 20V має ряд переваг:

  • Кількість циклів заряду/розряду без втрати ємності складає не менше 400 — це рівень професійного обладнання.
  • Акумулятори мають 4 рівня захисту: від перегріву, перезаряду, перерозряду та короткого замикання.
  • Щоб взнати поточний рівень заряду батареї, достатньо натиснути на відповідну кнопку — індикатор заряду видасть інформацію.
  • Батарея не вислизає з рук завдяки прогумованому покриттю. Воно також дозволяє акумулятору добре утримуватися на поверхнях.

Зарядні пристрої Dnipro-M також надійні та зручні у використанні:

  • Час до повної зарядки залежить від моделі акумулятора, що заряджається. Найбільш швидко можна зарядити батарею ємністю 2 А/ч (у зарядного пристрою FC-230 на це піде 50 хвилин).
  • Модель FC-230 DUAL здатна заряджати одразу два акумулятори. У зарядки є спеціальне кріплення, що дозволяє вішати її на стіну.

Купити зарядні пристрої та акумулятори в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.