Акумулятори і зарядки

Акумуляторні батареї — пристрої, які використовуються для живлення акумуляторного інструменту (дрилів, шуруповертів, болгарок тощо). Такий тип живлення дозволяє інструменту залишатися автономним і зручним навіть в умовах обмеженого простору або в місцях, де немає можливості підключення до стаціонарної мережі. Щоб зарядити акумуляторну батарею, знадобиться зарядний пристрій — обладнання, що підключається до електромережі.

Переваги акумуляторів та зарядних пристроїв Dnipro-M

Кожна акумуляторна батарея лінійки 20V має ряд переваг:

  • Кількість циклів заряду/розряду без втрати ємності складає не менше 400 — це рівень професійного обладнання.
  • Акумулятори мають 4 рівня захисту: від перегріву, перезаряду, перерозряду та короткого замикання.
  • Щоб взнати поточний рівень заряду батареї, достатньо натиснути на відповідну кнопку — індикатор заряду видасть інформацію.
  • Батарея не вислизає з рук завдяки прогумованому покриттю. Воно також дозволяє акумулятору добре утримуватися на поверхнях.

Зарядні пристрої Dnipro-M також надійні та зручні у використанні:

  • Час до повної зарядки залежить від моделі акумулятора, що заряджається. Найбільш швидко можна зарядити батарею ємністю 2 А/ч (у зарядного пристрою FC-230 на це піде 50 хвилин).
  • Модель FC-230 DUAL здатна заряджати одразу два акумулятори. У зарядки є спеціальне кріплення, що дозволяє вішати її на стіну.

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантія на всі батареї Dnipro-M та зарядні пристрої до них складає 1 рік. Протягом цього терміну Ви можете звернутися за безкоштовною консультацією, ремонтом та обслуговуванням обладнання в будь-який сервісний центр бренда. Сервісні центри Dnipro-M розташовані по всій країні.

При замовленні на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти». Ви також можете безкоштовно скористатися доставкою у відділення «Укрпошти», якщо жодна з сторін упаковки замовлення не перевищує 70 см.

Як вибрати акумулятор та зарядний пристрій?

При виборі акумулятора потрібно враховувати його ємність. Чим вона вища, тим довше зможе працювати акумуляторний інструмент без перерви. При виборі зарядного пристрою потрібно дивитися на швидкість зарядки та вартість. Якщо потрібно буде заряджати акумулятор рідко, можна купити недорогий ЗП. Якщо ж Ви будете користуватися ним регулярно, варто віддати перевагу швидкій зарядці.

Який акумулятор та зарядний пристрій краще?

Краще за все те обладнання, яке захищено від перегріву, перезаряду, перерозряду та короткого замикання. Воно буде довше працювати без поломок.

Де купити акумулятор та зарядний пристрій?

Ви можете купити акумулятори та зарядні пристрої на сайті Dnipro-M або в будь-якому фірмовому магазині бренда.