Набори акумуляторного інструменту

Набори акумуляторного інструменту Dnipro-M — добра можливість придбати все необхідне для старту роботи. Ми пропонуємо різні моделі та категорії акумуляторних інструментів. В залежності від конкретного набору, до комплектації можуть входити: додаткові моделі акумуляторного інструменту, кейс, зарядний пристрій, батарея, ручний інструмент та ін. Ви можете придбати набори як для себе, так і в якості подарунка.

Переваги наборів акумуляторного інструменту Dnipro-M

Придбаваючи набір, Ви отримаєте все необхідне, щоб швидко почати роботу. Зарядний пристрій забезпечить можливість зарядки інструменту після його експлуатації, ручний інструмент завжди знадобиться у роботі, а кейс дозволить зручно переносити все це. У залежності від лінійки акумуляторного інструменту, до комплектації може входити батарея. Але у багатьох випадках ми робимо наші набори більш універсальними, дозволяючи користувачам купити саме ту модель батареї, яка підійде їм якнайкраще. Це також робить наші набори доступніше.

Чому варто купити набір акумуляторного інструменту Dnipro-M?

  • При покупці набору акумуляторного інструменту Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
  • Гарантія на акумуляторний інструмент Dnipro-M складає 3 роки, а на зарядні пристрої та батареї — 1 рік.
  • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.

Купити набори акумуляторного інструменту в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.