Відбійні молотки

Відео про інструмент

Відбійний молоток — ручний інструмент ударної дії. Його головне застосування — руйнування твердих матеріалів. Від здатний працювати з цегляними, асфальтними, бетонними конструкціями та поверхнями. Відбійні молотки части використовуються на будівельних майданчиках та при ремонтних роботах. Робочий орган відбійного молотка — долото або піка. Ви можете купити в нас відбійні молотки для дому або напівпрофесійного використання. В нас є молотки як з горизонтальним (SH-210AV та SH-220AV), так і вертикальним (SH-160) розташуванням двигуна.

Переваги відбійних молотків Dnipro-M

Ми постійно покращуємо свою продукцію, роблячи її надійною, зручною та безпечною.

Надійність

 • В двигуні використовується мідна обмотка від японського виробника. Вона здатна витримувати до 200°С. Це дозволяє тривалий час працювати без зупинки.
 • Обмотка двигуна покрита трьома шарами червоного лаку — це подовжує строк експлуатації двигуна на 50% та дає можливість прибрати тепловідвід.
 • Три рівня гартування та використані стандарти твердості (HRC-61,63) металевих шестерінок збільшують термін життя редуктора в 3 рази.
 • У відбійних молотках Dnipro-M використовуються захищені від пилу підшипники з гумовою вставкою.
 • В опорному підшипнику використовується підкладка з каучука. Вона значно зменшує вібрацію та підвищує комфорт під час роботи.

Ергономіка

 • Ручка з антивібраційною системою, яка прибирає 30-40% вібрації, дозволяє оператору довго працювати, не втомлюючись.
 • Мережевий дріт прогумований. Він має підвищений експлуатаційний строк. Дріт залишається гнучким навіть в умовах використання на морозі. Довжина дроту 4 м дає можливість працювати без використання подовжувача.
 • Наш інструмент легкий — вага найважчої моделі складає всього 17 кг, а найлегшої — 5,5 кг.
 • Кнопка запуску відбійних молотків обладнана функцією блокування. Вона дозволяє працювати довгий час без утримання кнопки ввімкнення в натиснутому стані.

Безпека

 • Тип патрона SDS-hex у моделей SH-210AV та SH-220AV, а також патрон SDS-max у моделі SH-160 дозволяють надійно утримувати насадку під час роботи.

При покупці відбійного молотка Dnipro-M Ви отримаєте наступні комплектуючі:

 1. долото;
 2. додаткову рукоятку;
 3. вугільні щітки;
 4. кейс;
 5. ключ;
 6. мастило для редуктора;
 7. піку;
 8. мастило для бурів.

В комплектації до моделі SH-220AV також йдуть 2 шестигранника.

Чому купувати у нас — вигідно?

Гарантія на всі моделі електричних відбійних молотків Dnipro-M складає 3 роки. Протягом цього терміну Ви можете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт в сервісних центрах бренда. Вони розташовані у багатьох містах України, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Львів та багато інших. Купити відбійні молотки Dnipro-M можна на нашому сайті або в будь-якому нашому фірмовому магазині. В Україні відкрито близько 100 таких магазинів. У нас завжди вигідні ціни на відбійні молотки, а також постійно проходять акції.

Популярні питання про відбійні молотки

Тут ми зібрали для Вас відповіді на найчастіші питання про відбійні молотки.

Що таке відбійний молоток?

Це будівельний електроінструмент, який часто використовується в будівництві. Його застосовують для руйнування асфальтного покриття, бетонних конструкцій, цегляних споруд та різних твердих поверхонь. Відбійний молоток дуже ефективний при демонтуванні. Він працює від живлення електричної мережі.

Як вибрати відбійний молоток?

Головним критерієм при покупці відбійного молотка мають бути його технічні характеристики:

 • Потужність. Впливає на енергію удару та продуктивність. Молоток потужністю 1800 Вт та вище здатний працювати з асфальтом, розбивати дорожнє полотно, руйнувати щільний або змерзлий ґрунт, видаляти фундамент.
 • Сила удару. Також пов’язана з показником продуктивності. Висока сила удару важлива при виконанні об’ємних робіт. Від неї залежить те, наскільки швидко буде виконана задача.
 • Частота ударів. Ця характеристика пов’язана з потужністю та вагою інструмента.

Який відбійний молоток краще?

Краще за все той інструмент, параметри якого відповідають поставленій задачі. Ще краще, якщо в нього є додаткові функції, що підвищують комфорт при роботі та безпеку оператора.

Де купити відбійний молоток?

Купити відбійний молоток можна в будь-якому фірмовому магазині бренда Dnipro-M або в інтернет-магазині dnipro-m.ua.

Як користуватися відбійним молотком?

 1. Перевірте рівень масла в редукторі. В разі потреби додайте його.
 2. Встановіть в інструмент потрібну насадку, змастивши її хвостовик.
 3. Підключіть відбійний молоток до мережі.
 4. Натисніть на кнопку ввімкнення та почніть роботу.
 5. Після закінчення роботи відключіть інструмент від мережі.
 6. При роботі обов’язково користуйтесь засобами індивідуального захисту — окулярами, рукавицями, посиленим спецвзуттям.

Відео про інструмент

youtube-img