Мережеві шуруповерти

Мережеві шуруповерти — вид електроінструменту, що дозволяє виконати закручування і відкручування кріпильних елементів: гвинтів, шурупів тощо. Є одними з найбільш затребуваних інструментів як у домашньому господарстві, так і в професійному будівництві і монтажі. Вони використовуються різними фахівцями: теслями, будівельниками, монтажниками, мебельниками та іншими.

Купити шуруповерт мережевий можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості мережевих шуруповертів

Головною особливістю мережевих шуруповертів є обов'язкове підключення до електромережі. Водночас вони мають необмежений час використання при постійній потужності, що є їхньою головною перевагою перед акумуляторними моделями.

Щоб вибрати мережевий електрошуруповерт, слід дивитися на такі параметри:

 1. Потужність. Чим більше цей параметр, тим більше навантаження зможе витримувати провідний шуруповерт.
 2. Кількість обертів. Відповідає за швидкість виконуваної роботи. Для роботи з кріпленнями достатньою швидкістю є 500-700 обертів за хвилину. Для свердління рекомендується значення від 1000 об/хв.
 1. Кількість режимів:
  • однорежимні — шуруповерти від мережі, в яких швидкість обертання розрахована від 0 до заявленої виробником кількості обертів;
  • дворежимні — моделі, в яких швидкість обертання розбита на дві частини. У першому випадку кількість обертів обмежена до половини, що робить інструмент підходящим для роботи з кріпленнями. У другому випадку досягається максимальна кількість обертів, що потрібно для свердління матеріалів.
 1. Наявність реверсу. Здатність здійснювати зворотні обертальні рухи. Корисна функція, яка не тільки дозволяє викручувати кріплення, але і вивільнити свердло, що заклинило.

Кращий мережевий шуруповерт також може мати ряд додаткових функцій, як-от: підсвічування робочої області, настройка крутного моменту, функція удару та інші.

Чому варто вибрати мережеві шуруповерти Dnipro-M?

До числа особливостей мережевих шуруповертів Dnipro-M відносяться:

 • покриття двигуна термостійким компаундом;
 • захист від пилу підшипників і кнопки ввімкнення;
 • прогумований кабель дозволяє працювати на віддаленні від розетки і зберігає еластичність навіть в умовах низьких температур;
 • прогумована рукоятка для більшої зручності в роботі.

З більш докладними особливостями кожної конкретної моделі можна ознайомитися у відповідній картці товару в даній категорії.

Ви можете шуруповерт мережевий купити як на сайті, так і в нашій мережі майстерності по всій Україні.