Штроборізи

Штроборізи — будівельний електричний інструмент, який призначений для створення на поверхні стін, підлоги або стелі канавок технічного призначення. Штроборізи використовують під час ремонту для електромонтажних та сантехнічних робіт, роблячи з його допомогою борозди для водопроводу, труб опалення та дротів електроживлення.

Принцип роботи штроборізу нагадує КШМ (болгарку). На нього встановлюють алмазний диск, що здатний розрізати бетон, цеглу та інші тверді матеріали. На штроборізи можна встановити відразу декілька ріжучих дисків та вибрати відстань між ними. При використанні штроборізів Dnipro-M Ви можете регулювати глибину та ширину різа.

Переваги штроборізів Dnipro-M

 • Висока потужність дозволяє використовувати наши бороздороби для електромонтажних та сантехнічних робіт. Потужність моделей складає від 1800 Вт (GC-182W) до 2500 Вт (GC-255W).
 • Використання відразу 5 дисків (модель GC-255W) дозволяє створювати готову штробу.
 • Сучасна технологія виконання статора дає високий крутний момент двигуна, що підвищує не тільки продуктивність, але й надійність інструменту (GC-255W).
 • Штроборізи мають високий показник безперервної роботи: до 220 хвилин у моделі GC-182W, до 240 хвилин у моделі GC-255W.
 • Алюмінієвий кожух забезпечує надійний захист від пилу. До нього можна під’єднати мішок для збирання пилу або пилосос.
 • До штроборізів можна підключити подачу води для здійснення вологого різу. Це дозволяє працювати швидше, уникнути великої кількості пилу, а також підвищує ресурс дисків та інструмента.
 • Комплектація включає в себе додатковий комплект графітових щіток, водяну помпу, захисний кожух, ключ для заміни диска та шланг для подачі води.

Додаткові переваги моделі GC-182W

 • Функція регулювання ширини різу дозволяє виконувати штроби різного розміру.
 • Металева підошва забезпечує рівне та точне ведення інструменту по поверхні.
 • Поворотна ручка та додаткова прогумована двохпозиційна рукоятка дають високий рівень зручності при роботі.
 • Ви можете працювати з інструментом різним хватом та в різних положеннях. Це доступно завдяки механізму повороту ручки.
 • Швидкий доступ до щіток.

Додаткові переваги моделі GC-255W

 • 7 дистанційних шайб товщиною 4, 3 та 1,5 мм дозволяють вибирати велику кількість комбінацій ширини різу.
 • Додатковий підшипник шпинделю для зменшення крутних навантажень на редуктор.
 • Ресурс та надійність інструменту збільшені завдяки додатковому захисту двигуна від пилу.
 • Два ковзаючих ролика та горизонтальна рукоятка дозволяють легко та комфортно працювати з інструментом довгий час.
 • Швидкий доступ до щіток.

Чому купувати у нас — вигідно?

Ми пропонуємо вигідні умови — при покупці штроборізу Ви отримаєте безкоштовну доставку інструмента в будь-яке відділення компанії «Нова Пошта» в Україні. Наші електроінструменти мають гарантійний термін 3 роки. Протягом цього часу Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів, отримати безкоштовний ремонт та обслуговування штроборіза.

Популярні питання про штроборізи

Тут Ви знайдете відповіді на найчастіші питання про штроборізи та зможете ознайомитись з деталями їх вибору.

Що таке штроборіз?

Це ручний електроінструмент, який працює по принципу дискової пили. Він використовується при ремонті жилих будинків, нежилих, виробничих та інших будівель. Його функція полягає в створенні канавок в стінах, в які потім укладають комунікації.

Як вибрати штроборіз?

Потрібно звернути увагу на його технічні характеристики: потужність, діаметр круга, максимальну глибину різа, ширину пропилу, кількість одночасно встановлених кругів, число обертів и т.п. Важливим фактором також є тип штроборізу — обладнання можна розділити на вертикальні та горизонтальні, мережеві та акумуляторні моделі. В асортименті Dnipro-M представлені мережеві вертикальні штроборізи.

Який штроборіз краще?

Краще завжди буде той інструмент, характеристики якого підходять для виконання поставлених задач. Наприклад, для створення невеликих канавок буде достатньо не дуже потужного штроборіза з невеликим діаметром диска. А от при тривалих масштабних роботах більш ефективним виявиться штроборіз професійної категорії.

Ознака хорошого штроборіза — наявність додаткових функцій: захисту від заклинювання, захисту від перегріву, плавного пуску. При виборі також слід звернути увагу на список матеріалів, з якими може працювати інструмент.

Де купити штроборіз?

Купити штроборіз в Києві та по всій Україні можна в нашому інтернет-магазині або у фірмових магазинах Dnipro-M.

Як працювати штроборізом?

 1. Перед штробленням потрібно зробити розмітку або виставити лазерний рівень.
 2. Штроборіз прикладають переднім роликом до поверхні.
 3. Інструмент занурюють в матеріал на необхідну глибину, а потім починають його рух по розмітці. Краще за все працювати проти обертання диска знизу догори.
 4. Після роботи при увімкненому двигуні диски виймають з штроби та відключають штроборіз.