Штроборізи

Відео про інструмент

Штроборізи — будівельний електричний інструмент, який призначений для створення на поверхні стін, підлоги або стелі канавок технічного призначення. Штроборізи використовують під час ремонту для електромонтажних та сантехнічних робіт, роблячи за їх допомогою борозди для водопроводу, труб опалення та дротів електроживлення.

Принцип роботи штроборізу нагадує КШМ (болгарку). На нього встановлюють алмазний диск, що здатний розрізати бетон, цеглу та інші тверді матеріали. На штроборізи можна встановити відразу декілька ріжучих дисків та вибрати відстань між ними. При використанні штроборізів Dnipro-M Ви можете регулювати глибину та ширину різа.

Ви можете придбати на нашому сайті штроборізи та бетонорізи. Ціни на штроборізи по бетону, які Ви знайдете в каталозі Dnipro-M, завжди залишаються доступними. Ми пропонуємо тільки обладнання високої якості, яке виготовляється за сучасними технологіями. Для його виробництва застосовуються тільки міцні та надійні матеріали.

Переваги штроборізів Dnipro-M

  • Висока потужність дозволяє використовувати наши бороздороби для електромонтажних та сантехнічних робіт.
  • Використання відразу 5 дисків (в деяких моделях) дозволяє створювати готову штробу.
  • Сучасна технологія виконання статора дає високий крутний момент двигуна, що підвищує не тільки продуктивність, але й надійність інструменту.
  • Штроборізи мають високий показник безперервної роботи.
  • Алюмінієвий кожух забезпечує надійний захист від пилу. До нього можна під’єднати мішок для збирання пилу або пилосос.
  • До штроборізів можна підключити подачу води для здійснення вологого різу. Це дозволяє працювати швидше, уникнути великої кількості пилу, а також підвищує ресурс дисків та інструмента.
  • Комплектація включає в себе додатковий комплект графітових щіток, водяну помпу, захисний кожух, ключ для заміни диска та шланг для подачі води.

Купити штроборізи в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img