Гайковерти пневматичні

Відео про інструмент

Пневматичні гайковерти — ручний інструмент, що використовується для проведення ремонтних і слюсарно-монтажних робіт. На відміну від електричних гайковертів, пневматичні не мають всередині електродвигуна та використовують в роботі стисле повітря. Пневмогайковерти добре підходять для професійної сфери використання. Їх обирають для шиномонтажних робіт та ремонту техніки.

На нашому сайті можна купити пневматичні гайковерти Dnipro-M в один клік. Наша пневматична продукція здатна задовольнити потребу в інструменті як в професійній, так і побутовій сферах використання. Ви можете подивитися наявність продукції прямо на цій сторінці, а також отримати інформацію про ціни та знижки на пневмогайковерти.

Переваги пневматичних гайковертів Dnipro-M

Завдяки невеликим габаритам та вазі, інструментом легко довго працювати без перерви. Пневмогайковерти нашого бренда добре підходять для роботи у важкодоступних місцях або в умовах обмеженого простору. Відсутність в конструкції електричного двигуна дозволяє інструменту довго не перегріватися, а також працювати в приміщеннях з високим рівнем вологи.

Серед гайковертів Dnipro-M є моделі з різним ударним механізмом:

  • Jumbo Hammer. В ньому використовується тільки один ударник, що б’є по валу. Це дозволяє зменшити рівень вібрації та розміри інструменту.
  • Twin Hammer. Такий ударник двічі б’є по валу за один оберт, що підвищує ефективність та допомагає швидше зривати болти, які застрягли.

В кожному гайковерті присутня функція реверсу, що збільшує функціональність інструменту.

Чому варто купити пневматичний гайковерт Dnipro-M?

  • При покупці пневматичного гайковерта Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
  • Гарантія на всі пневматичні гайковерти Dnipro-M складає 3 роки.
  • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.


Купити пневмо гайковерти можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території України.

Відео про інструмент

youtube-img