Драбини-трансформери

Відео про інструмент

Багато професійних будівельників, так само як і прості власники приватних будинків і котеджів, нерідко стикаються з необхідністю висотних робіт. Навіть в побуті виникають випадки, коли потрібно дістатися до важкодоступних місць - фарбування стелі, підвішування люстри, збір врожаю в саду і багато інших. В таких ситуаціях відмінним рішенням проблеми стануть драбини-трансформери. Підбір такого типу обладнання тільки на перший погляд здається простим завданням. Однак на практиці багато хто стикається з цілим переліком проблем і питань ще до стадії покупки. Більше дізнатися про такі драбини і зробити правильний вибір допоможе наша стаття.

Як вибрати і купити драбини-трансформери

Даний вид обладнання є більш функціональними, ніж їх побратими - телескопічні драбини. Вони відрізняються своїми малими габаритами, але суттєвою універсальністю при цьому. Трансформери можуть приймати до 8 різних положень, що відкриває доступ до мультизадачності.

Існує кілька основних критеріїв з вибору таких пристроїв. До їх числа відносяться:

 • Матеріал виготовлення;
 • Висота і кількість сходинок;
 • Система безпеки і стандартизація;
 • Виробник.
 1. За матеріалом свого виготовлення драбини-трансформери, наприклад, 4х4, можуть бути алюмінієвими або виконані зі сталі. При цьому на сучасному етапі виробництва сталеві драбини практично не випускаються. Це пов'язано з їх великою вагою, при таких же розмірах, як і алюмінієві моделі. Крім того, алюміній не схильний до впливу корозії, що сприяє більш тривалому терміну експлуатації обладнання.
 2. Розкладні драбини, вони ж трансформери, можуть мати різну висоту. Для вибору оптимальної величини слід визначитися з завданнями. Врахуйте, що всі моделі складаються з чотирьох секцій, які з'єднуються спеціальними шарнірами, а висоту драбини визначає як довжина самої секції, так і кількість сходинок.
 3. При роботі на невеликій висоті досить буде придбати модель з двома сходинками в секції, про що скаже маркування 4х2. При роботах на великій висоті краще підійде версія 4х4.

 4. Величезну роль у виборі такого обладнання відіграє також система безпеки і стандартизація. Настільки складні назви можна звести до кількох простих пунктів. В першу чергу, це стосується сходинок - вони повинні бути рифленими. Таке рішення забезпечує майстру краще зчеплення з взуттям, мінімізуючи ризик ковзання ноги.
 5. Ніжки таких драбин, або трансформерів, також повинні оснащуватися антиковзаючими наконечниками. Вони зазвичай виконані з гуми або пластику. За допомогою такого рішення забезпечується максимальна стійкість сходів. Також в обов'язковому порядку повинен бути в наявності напівавтоматичний шарнірний механізм. Це дозволяє закрити механізм в потрібному положенні. Для зміни положення потрібно вручну розблокувати шарнір.

  Не зайвим буде також подивитися на показник максимальної ваги, яку зможе витримати такий виріб. Хороша алюмінієва драбина-трансформер повинна витримувати не менше 150 кг.

 6. Якщо говорити про вибір виробника, то він обов'язково повинен бути перевіреним і надійним. Саме таким є Бренд Dnipro-M. Якість продукції Бренда перевірено часом, має безліч позитивних відгуків, а ціна на драбини-трансформери є доступною.
 7. До числа переваг драбин нашого виробництва варто віднести не тільки високий рівень збірки, а й наявність власної металевої платформи, яка забезпечує максимальну стійкість. Ми стали першим Брендом на ринку, який запровадив і успішно реалізував цю інновацію.

  Крім того, відмінною рисою фірмових трансформерів стала наявність унікального шарнірного механізму, що в значній мірі сприяє швидкій і надійній трансформації. Це дозволяє легко зупинити виріб в потрібному положенні.

Де продаються драбини-трансформери 4х3 та інші

Завдяки нашим порадам Ви з легкістю підберете потрібний виріб, навіть якщо це 6-метрова драбина трансформер. Визначившись з вибором, залишається тільки купити товар, що цікавить. В такому випадку рекомендується звернути увагу на інтернет-магазин Dnipro-M. Купівля на нашому сайті вигідно відрізняється від аналогічної операції в звичайному магазині. Це легко пояснити.

Купуючи на нашому сайті Вам не буде потрібно виходити з дому. Досить зробити всього пару кліків мишкою і замовлення буде оформлене. Крім того, в стаціонарних магазинах складно розмістити на вітрині весь товар, в той час як на сайті представлений повний асортимент продукції. Так, Ви зможете знайти не тільки драбину 4х5, а й багато інших позицій.

Асортимент продукції представлений не однією, а відразу чотирма моделями, кожна з яких має свої особливості. При виникненні питань Ви завжди можете звернутися до наших консультантів за телефоном гарячої лінії 0 800 200 505.

Ми завжди допоможемо вибрати якісні алюмінієві трансформери, електроінструмент і багато інших позицій товарів.

Відео про інструмент

youtube-img