Назад в новини
5422

Практичні подарунки на Новий рік: що дарувати електрику

Напередодні Нового року та Різдва у багатьох виникає проблема з вибором подарунка для близьких, друзів та колег. Хочеться подарувати щось цікаве та водночас практичне, пам'ятне та актуальне. Але що робити, якщо зовсім немає ідей, а дарувати сувенір, який буде припадати пилом на полиці, не хочеться? Гарний варіант — подарунок, пов'язаний із професійною діяльністю.

У повсякденній роботі майстрові не обійтися без використання спеціальних інструментів. Набір у кожного електрика свій. Але хто не зрадіє новому штроборізу, ящику для інструментів або акумуляторній викрутці? Ми зібрали 10 ідей для подарунка електрику: інструменти, аксесуари та витратні матеріали, які допомагають майстру виконувати свою роботу швидко та професійно.

Електро- та акумуляторний інструмент

Такі інструменти стануть у нагоді для різних завдань у професійній діяльності та в побуті. Гарний варіант порадувати як спеціаліста, так і домашнього майстра.

Штроборіз GC-255WK

Штроборіз – інструмент для прокладання електропроводки, труб та комунікацій. Модель GC-255WK універсальна як для побутового, так і для професійного використання (до 10 годин на добу). Має можливість встановлення одночасно від 2 до 5 ріжучих дисків, підходить для виконання сухого та вологого різу.

Подарунок електрику на новий рік 2022

Акційна ціна на штроборіз 5 397 грн (6 990 грн).

Бочковий перфоратор BH-14

Інструмент для широкого спектру завдань: буріння та свердління отворів у твердих та м'яких матеріалах, розмішування будівельних сумішей, демонтажу тощо. Модель BH-14 укомплектована оснащенням під всі популярні види монтажних та демонтажних робіт — готовий набір для роботи. До того ж в комплекті спеціальний кейс для зберігання та транспортування інструменту та оснащення.

Акумуляторна викрутка CSD-36X

Наша нова акумуляторна викрутка стане в нагоді не тільки для заміни розеток та вимикачів, ремонту електроніки, але й для інших професійних та побутових завдань. Наприклад, її наявність спростить процес збирання меблів, роботи в гаражі та автомайстерні, різні ремонтні завдання. У комплекті до викрутки CSD-36X йдуть ударні торсіонні біти для найпоширеніших типів кріплень, чохл для зберігання та транспортування.

Акумуляторна викрутка на подарунок електрику

Ручний інструмент

Швидка та якісна робота електрика неможлива без спеціальних ручних інструментів. Здавалося б, невеликий презент, але він точно використовуватиметься під час роботи.

Автоматичний знімач ізоляції

Інструмент, який електрики регулярно використовують у своїй роботі. За його допомогою можна зняти ізоляцію, оболонку з плоского дроту, різати дроти, обжати кабельні наконечники. Універсальний інструмент для будівельної, промислової, автомобільної та побутової сфер.

Знімач ізоляції для електрика на подарунок

Набір діелектричних викруток S2

У наборі 6 діелектричних магнітних викруток, призначених для електромонтажних та інших робіт з електромережею, що знаходиться під напругою до 1000 В. Викрутки йдуть у комплекті з кейсом для транспортування та зберігання.

Набір діелектричних викруток для електрика

Пасатижі ULTRA 185 мм

Простий, але універсальний ручний інструмент, який знадобиться електрику як для професійних завдань, так і в побуті. Вони необхідні для утримання деталей різної форми, перекушування та згинання кабелю, обтиску проводів та іншого.

Додаткове обладнання та витратні матеріали

Під час роботи з проводкою електрику не обійтися без додаткових пристроїв та витратних матеріалів. Ідеї ​​для подарунків:

Алюмінієва драбина-стрем’янка Alteza

Драбина-стрем’янка Alteza висотою 145 см дозволяє майстрові виконувати роботи на висоті. До того ж вона точно знадобиться під час ремонтних, будівельних, садових та задач по дому. Конструкція витримує навантаження до 150 кг.

Драбина-стрем'янка для електрика

Акційна ціна на драбину 1 899 грн (2 298 грн).

Ящик для інструментів

Місткий ящик для інструментів знадобиться для дому та роботи. Він захищає інструменти, витратні матеріали та аксесуари від механічних пошкоджень та негативного впливу навколишнього середовища, спрощує їхнє транспортування на робочі об'єкти. Має велику кількість органайзерів та відсіків, зручну ручку та надійні фіксатори.

Ящик для інструментів на подарунок

Акційна ціна на ящик для інструментів 348 грн (549 грн).

Набір термозбіжних трубок

Вони необхідні для ізоляції, герметизації, захисту від механічних пошкоджень дротів та кабелів. Це універсальний витратний матеріал як для професійних, так і побутових завдань.

Рулетка Multi Fix 5 м

Це універсальний варіант подарунка для будь-якого майстра. Він знадобиться під час роботи та виконання побутових завдань. Наша рулетка має найвищий I клас точності, три кнопки фіксації стрічки для вимірювання у будь-якому положенні.

Якісна рулетка для подарунка

Подарунки з нашої добірки стануть у нагоді не тільки професіоналам, а й домашнім майстрам, щоб усувати неполадки з електромережею та в роботі електроприладів. Ще більше ідей шукайте на сторінці подарунків до Нового року.