Назад в новини
4614

Унікальна новинка від Dnipro-M - будівельний степлер GT-614T

Осінь в Dnipro-M - це дуже багато новинок і інструментів в унікальному дизайні. Ми раді презентувати Вам першу - степлер Dnipro-M GT-614T.

Грунтуючись на Ваших відгуках про поточний асортимент степлерів, а також на світові виставки інструменту, ми вирішили додати в асортимент ще один ручний степлер. Dnipro-M GT-614T отримав «повний фарш» і став абсолютною новинкою на ринку України.

Що нового в Dnipro-M GT-614T?

Як було сказано раніше, новинка асортименту Dnipro-M має унікальний тригерний режим роботи. Також, в ньому реалізовані всі функції поточних степлерів нашого Бренду.

Тригерний механізм

Курок степлера GT-614TЗ даним механізмом степлер позбавлений всіх недоліків, а саме:

  • Зсув степлера з поверхні в момент натискання на ручку;
  • Неможливість роботи інструментом у важкодоступних місцях.

При роботі степлера в режимі «Trigger» Ви повинні просто натиснути на ручку до клацання в зручному положенні, а потім, притуливши степлер до потрібної поверхні просто натиснути на спусковий гачок. Даний гачок натискати значно легше, ніж ручку, і Вам не доведеться докладати велике зусилля.

3 в 1: використовуйте будь-які типи кріплень

Популярність моделі Dnipro-M БС-614/3М показала, що новинка повинна працювати з трьома типами кріплень - скобами, цвяхами і шпильками. Це значно збільшує сфери використання інструменту. Dnipro-M GT-614T може працювати зі скобами від 6 до 14 мм,шпильками і цвяхами 14 мм.

Типи кріплень

Ресорний механізм удару

Як і вся лінійка степлерів Dnipro-M, новинка має ресорний механізм удару. Використання цієї технології гарантує ресурс степлера від 50 000 ударів. Також, у порівнянні з пружинним, ресорний механізм збільшує силу пострілу скоби і зменшує віддачу в руку.

Складна ручка

Більше немає необхідності робити постріл і фіксувати ручку степлера спеціальною скобою. Три простих рухи - і ручка степлера Dnipro-M GT-614T буде складена в транспортувальний режим.

Складна ручка

Простота і зручність

Як і у всій лінійці степлерів Dnipro-M, заміна витратних матеріалів в GT-614T зроблена дуже зручно - просто натисніть на кнопку відкривання, і замініть або поповніть скоби, шпильки або цвяхи всього за кілька секунд.

Чекайте новинку у вересні - ми обов'язково повідомимо про це на сайті і в наших акаунтах Instagram, Facebook і Telegram. Підпишіться, щоб не пропустити старт продажів.

Дякуємо, що ви з нами! Ми раді надавати інструмент європейської якості за українською ціною.