Назад в новини
4100

Огляд акумуляторних шуруповертів Dnipro-M лінійки 20V

Зміст:

 1. Переваги шуруповертів лінійки 20V
 2. Особливості моделей:
 3. Брендова лінійка акумуляторів
 4. Гарантія якості

Жоден ремонт або будівництво не проходять без використання великого набору інструментів. Один з найнеобхідніших — шуруповерт. Ним можна закручувати або викручувати кріплення, свердлити отвори в деревині та навіть металі. І погодьтеся, що мати при собі акумуляторний інструмент — набагато краще, ніж залежати від дроту, що постійно тягнеться за ним.

Професійні шуруповерти Dnipro-M

Пропонуємо до вашої уваги огляд лінійки шуруповертів на 20В. Вона нараховує 5 моделей шуруповертів. Всі вони підходять для закручування та відкручування різних кріплень, свердління отворів в дереві, металі та інших матеріалах. CD-200 та 200Х краще справлятимуться з кріпленнями до 160 мм, CD-200Т та 200TH — з кріпленнями 200 мм, а от найпотужніша модель, CD-200BC ULTRA, здатна закручувати навіть великі турбогвинти.

Спільні переваги інструментів лінійки

Всі шуруповерти серії 20V мають ряд спільних переваг, що роблять їх хорошим вибором для професіоналів. Серед таких переваг можна визначити наступні:

 • всі вони можуть працювати від одного акумулятора на 20 Вольт та 2, 4 або 5 А*год;
 • в них усіх встановлений одномуфтовий патрон з системою Lock, яка дозволяє надійно фіксувати оснастку однією рукою;
 • моделі мають прогумований корпус, що сприяє надійному хвату інструменту під час роботи;
 • наявність реверсу, щоб закручувати та відкручувати саморізи;
 • дві швидкості: перша — для закручування саморізів (максимальний крутний момент), друга — для свердління отворів (максимальна кількість обертів);
 • вбудований в кнопку регулятор обертів для роботи з делікатними матеріалами, а також тріскачка, яка має велику кількість ступенів регулювання крутного моменту;
 • наявність підсвітки робочої зони, що значно полегшує роботу в умовах недостатнього освітлення;
 • режим свердління.

Особливості кожної моделі

Тепер поговоримо про особливості кожної окремої моделі, що роблять їх найбільш підходящими для конкретних завдань. Серед п’яти моделей професійної лінійки шуруповертів Dnipro-M можна виділити дві пари моделей, які дуже схожі за характеристикам, але трохи відрізняються за функціоналом:

 • CD-200 та CD-200X;
 • CD-200T та CD-200TH.

Окремо йде модель CD-200BC ULTRA, що надає найбільші можливості в роботі за рахунок безколекторного двигуна.

CD-200 та 200Х

CD-200 та 200Х — це повністю однакові шуруповерти, але якщо 200Х йде в комплекті з

двома 2-амперними акумуляторами, зарядним пристроєм та кейсом, то CD-200

продається, як і всі інші шуруповерти з 20-вольтової лінійки, без акумуляторів та

зарядного пристрою — комплект можна зібрати самому. В цих шуруповертах крутний момент збільшений до 35 Н*м, вони мають 19 положень тріскачки, 350/1250 обертів на хвилину, діаметр патрона 10 міліметрів. Моделі можуть використовуватися для свердління отворів в дереві (до 25 мм) та металі (до 10 мм).

Шуруповерт Dnipro-M CD-200X

CD-200Т та 200TH

CD-200Т та 200TH — шуруповерти, які працюють на новітньому двигуні RS-770. Термін служби такого інструменту перевищує 5 років. В них встановлений металевий патрон з можливістю фіксувати оснастку до 13 мм. Шуруповерти мають збільшений до 40 Н*м крутний момент та кількість обертів 400/1500 за хвилину. Моделі можуть свердлити отвори в дереві діаметром до 30 мм та металі — до 13 мм. В 200Т наявні 20 положень тріскачки, а в 200TH — 18 положень.

Шуруповерт Dnipro-M CD-200T

Головною відмінністю CD-200TH є режим удару, що дозволяє цьому шуруповерту робити отвори навіть в таких матеріалах, як цегла, газоблок, піноблок, шлакоблок, що значно розширює його функціонал.

CD-200BC ULTRA

І наостанок до вашої уваги буде представлений найпотужніший шуруповерт від ТМ Dnipro-M — CD-200BC ULTRA. Його основною перевагою є те, що він працює на безколекторному двигуні. Час роботи такого інструменту на одному заряді акумулятора збільшений на 50%, а коефіцієнт корисної дії сягає 90%.

Шуруповерт Dnipro-M CD-200BC ULTRA

Цей шуруповерт має збільшений до 60 Н*м крутний момент, кількість обертів 500/1700 на хвилину, 16 положень тріскачки. Діаметр його металевого патрону збільшений до 13 мм. Він здатен робити отвори в деревині (до 40 мм) та металі (до 13 мм). Це найкомпактніший шуруповерт в усій лінійці 20-вольтових шуруповертів бренда.

Брендова лінійка акумуляторів

Ви можете встановити в акумуляторні шуруповерти батареї бренду Dnipro-M та бути впевненими, що інструмент довго працюватиме на одному заряді. В нашому асортименті доступні акумулятори ємністю 2, 4 та 5 А*год. Ви можете використовувати для роботи з шуруповертом будь-який з них. В нашому асортименті також є зарядні пристрої для акумуляторів — їх придбання дозволить вам мати при собі повний комплект всього необхідного для автономної роботи інструменту.

Нагадуємо, що купуючи модель СD-200X, ви отримаєте дві 2-амперних батареї та зарядний пристрій в комплекті. Це чудова нагода почати збирати власний набір акумуляторного інструменту, адже наші батареї підходять також акумуляторним повітродувкам, болгаркам, шабельним пилам, гвинтовертам, перфораторам та реноваторам Dnipro-M.

Гарантія якості

Створюючи свій інструмент, ми орієнтуємося на потреби кожного споживача. Бренд розробив внутрішні стандарти якості, що дозволяють нам випускати дійсно якісний інструмент.

Купуючи будь-який електроінструмент, ви отримуєте гарантію 3 роки. Протягом всього цього терміну ви можете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт інструменту. Сервісні центри нашого бренда розташовані по всій Україні. В 2018 та 2019 роках шуруповерти отримали золоту медаль Української Народної Премії.

Обирайте шуруповерт, який підійде саме вам!