Назад в новини
5152

Ручний інструмент з тривалим терміном служби

Надійний ручний інструмент — універсальний помічник як для дрібних ремонтних робіт вдома, так і для масштабних завдань на професійному будівництві. Ми хочемо, щоб Ваша робота була ефективною, комфортною та безпечною, тому пропонуємо великий асортимент якісного інструменту для монтажних, ремонтних, оздоблювальних і різних видів будівельних робіт. Наш ручний інструмент виробляється з високоміцних матеріалів із застосуванням новітніх технологій. Це забезпечує його надійність, довговічність і ефективність.

Ручний інструмент Ultra

Якість та надійність продукції Dnipro-M підтверджені домашніми майстрами та вузькопрофільними фахівцями. Серія Ultra — це високий клас інструменту, створеного відповідно до європейських стандартів. У процесі виробництва використовується тільки високоякісна кована та гартована сталь. Однією з головних особливостей є наявність антикорозійного покриття. Завдяки високому рівню міцності та надійності ручні інструменти з лінійки Ultra забезпечують ефективну роботу навіть при складних ремонтних і будівельних завданнях.

Тривала гарантія

Власні розробки, використання надійних комплектуючих, виробництво на заводах Китаю, Індії і Тайваню дозволяють нам запропонувати Вам надійний інструмент для ефективної та комфортної роботи. Ми впевнені в якості нашої продукції, тому пропонуємо прозорі умови гарантування навіть для ручного інструменту. Гарантія на термін служби може бути від одного року до довічної.

До того ж ми подбали про рівень обслуговування. Зручний та швидкий сервіс дає можливість оперативно замінити товар на новий по гарантії. У разі, якщо ручний інструмент, на який поширюється гарантія, вийшов з ладу, Ви можете просто звернутися в будь-який наш фірмовий магазин для його заміни. Ніякі чеки та гарантійні талони не потрібні — ми подбали, щоб Ви швидко замінили інструмент і продовжили ефективно та комфортно виконувати роботу.

З більш детальною інформацією щодо термінів і умов гарантії можна ознайомитися нижче.

Гарантія