Бетонозмішувачі

Бетонозмішувач - це обладнання, яке призначене для використання в будівельних цілях. Бетонозмішувач розроблений для виробництва різноманітних будівельних сумішей: бетону, цементу і т.д. Цю техніку можна використовувати як в побуті, наприклад, на дачних ділянках, так і на будівельних майданчиках. Головною умовою є наявність електромережі, від якої обладнання буде отримувати живлення.

Визначають два різновиди бетонозмішувачів відповідно до принципу функціонування: вінцеві і редукторні. Вінцеві апарати працюють з обертанням «вінця» - колеса, що охоплює барабан пристрою. Порівнюючи вінцевий бетонозмішувач з редукторним, обертання якого здійснюється за допомогою вала редуктора із закріпленим барабаном, слід зазначити перевагу другого виду змішувачів у надійності, меншому рівні шуму і менших габаритах. Таке обладнання споживає мінімум електричної енергії. Оптимально підходить для інтенсивної експлуатації і роботи на великих будмайданчиках.

Як вибрати бетономішалку за ціною виробника?

Існує кілька універсальних рекомендацій, які допоможуть вибрати по-справжньому якісний бетонозмішувач. Перш за все варто визначитися, з якими саме обсягом роботи повинна справлятися техніка такого типу. Якщо вона купується із розрахунком на нечасте використання і виробництво невеликої кількості будівельних сумішей, цілком підійде недорога стандартна модель.

Особливе значення відіграє літраж бетонозмішувача примусової дії. Для великих будівельних майданчиків рекомендується вибирати габаритні моделі, які за один раз здатні замісити значну кількість суміші. В іншому випадку можна зупинити вибір на невеликих технічних одиницях.

Ще одним важливим параметром вважається можливість пересування такого агрегату. Пересувний бетонозмішувач (фото, відео на сайті) принесе чимало користі великим будівельним майданчикам. При наявності даного агрегату зникає необхідність використання додаткової робочої сили для транспортування готової суміші у віддалений кінець будмайданчика.

Купити бетономішалку Dnipro-M в Києві

Купити бетонозмішувач у Києві на вигідних умовах можна в інтернет-магазині Dnipro-M. За додатковою консультацією щодо продажу товару або умов доставки звертайтесь за телефоном гарячої лінії 0 800 200 505. Щоб дізнатися, скільки коштує бетономішалка, запрошуємо на наш сайт.

Ви можете замовити доставку товару “Новою поштою” у Луцьк, Тернопіль, Львів, Чернівці, Рівне, Житомир, Кам’янець-Подільский, Івано-Франківську область.

Поширені запитання

💰 Які ціни на товари в категорії Бетонозмішувачі?

Діапазон цін товарів в категорії Бетонозмішувачі вiд 0 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Бетонозмішувачі 0 На основі 0 відгуків