Стрічкові пили

Стрічкопильний верстат по дереву — обладнання для різання дерев’яних заготовок за допомогою стрічкової пили. Пильне полотно, що натягнуте на шківах, безперервно обертається навколо них з великою швидкістю. Стрічкові пили призначені для столярних робіт, можуть виконувати високоточні розпили та підходять для серійного виконання робіт.

Ви можете придбати на нашому сайті різне обладнання для деревообробки, стрічкопильні верстати включно. Ціни стрічкових пил, які Ви знайдете в каталозі Dnipro-M, завжди залишаються вигідними. Ми пропонуємо тільки обладнання високої якості, яке виготовляється з міцних та надійних матеріалів.

Переваги стрічкопильних верстатів Dnipro-M

 • Нахил пильного стола на 45° дозволяє виконувати складні завдання. Можливість розпилювання під кутом значно збільшує сферу застосування верстата. Регулювання проводиться з високою точністю.
 • Натяжіння стрічкових пил по дереву регулюється вручну за допомогою барашкового гвинта. Це простий та ефективний спосіб, який спрощує експлуатацію верстата. Ще одна перевага стрічкових пил — швидке очищення від тирси та поверхневе обслуговування всіх вузлів.
 • Завдяки точному регулюванню направлюячих Ви можете підлаштовувати роботу верстата. Направляючі виготовлені зі сталі HSS, вони довговічні та стійкі до зносу.
 • У верстатів передбачені упори (кутові/паралельні) зі шкалою та можливістю швидкої фіксації.
 • Завдяки модернізації системи натягування стрічкової пили, а також покращеній системі її подачі було досягнуте значне зростання точності в роботі. Пильне полотно рухається без ривків, люфт при цьому відсутній.
 • Головні переваги алюмінієвого столу — це його надійність, міцність та довговічність. Він має високу стійкість до навантажень.
 • Роликова направляюча забезпечує точність ходу пильного полотна без відхилень. Завдяки значному зниженню тертя полотна по направляючій вдалося знизити нагрівання оснащення, що підвищило її експлуатаційний термін.

Чому варто купити стрічкові пили Dnipro-M?

 • При покупці стрічкопильного верстата Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
 • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.
 • Гарантія на пили стрічкові Dnipro-M складає 3 роки.
 • Протягом гарантійного терміну Ви можете скористатися послугами наших сервісних центрів: отримати безкоштовний ремонт, обслуговування, очищення, діагностику інструменту, а також консультацію майстра щодо використання.


Купити стрічкопильні верстати в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.