Біти і бітотримачі

Відео про інструмент

«Закрутив пару саморізів, а біта вже зламалася», «Дуже швидко стерлися межі робочої частини», «Насадка прослизає в шліці». Чого тільки не наслухаєшся про низькопробні біти для шуруповерта. Звичайно ж, з таким оснащенням ні про яку ефективність не може йти й мови. Це наболіла тема як для професіоналів, які щодня стикаються з даними витратним матеріалом, так і для господаря будинку або квартири, який хоч і рідко, але влучно має справу з бітами. Людина, яка хоча б раз зіткнулася з неякісними бітами на шуруповерт або бітотримач розуміє наскільки ретельно потрібно підходити до вибору цього витратного матеріалу.

Для чого потрібні біти і бітотримачі?

Повернемося до азів, що ж таке біти і для чого вони потрібні. Отже, біта - довгастий металевий шестигранник. Одна сторона кріпитися в патроні шуруповерта, а інша частина залишається відкритою, схожа на викрутку. Робоча сторона має різні типи шліц, які підходять під певне кріплення. Також ви можете купити тримач для біт. Його слід використовувати в тому випадку, якщо ви працюєте з різним типом біт. Завдяки магніту всередині ви швидко і легко зможете міняти оснащення, не розкручуючи патрон.

Типы біт

Купити біти для шуруповерта можна як в наборі, так і поштучно, в залежності від шліца, який вам потрібен. В асортименті торгової марки Dnipro-M присутні:

  • прямі з маркуванням SL;
  • хрестоподібні з маркуванням PH, PZ;
  • двосторонні.

Також є можливість купити набір біт для шуруповерта або біти для викрутки, в залежності від інструменту, з яким ви працюєте.

Купити біти в інтернет-магазині Dnipro-M

Dnipro-M пропонує біти для шуруповерта і магнітний тримач для біт, які зуміють порадувати вас комфортним робочим процесом і надійним результатом. Робіть правильний вибір і купуйте тільки якісний видатковий матеріал від Dnipro-M.

Відео про інструмент

youtube-img