Фрези — це інструмент, у якого є одне або декілька лез. Вони слугують витратним матеріалом для фрезерів — деревообробного інструменту. Існує велика кількість різновидів фрез за формою та призначенням. Вибравши правильну фрезу, майстер зможе досягти різної форми дерев’яних заготовок, оформити торці, вирізати пази та ін.

Види фрез

В нашому асортименті представлена велика кількість різних фрез. Кожний підтип має свою специфіку. Ви можете вибрати необхідні фрези та купити їх в один клік.

Прямі пазові

Найпростіші фрези, які використовуються для створення прямокутних пазів. Найчастіше застосовуються із занурювальними фрезерами, але можна встановлювати такі фрези й на інші моделі.

Пазові галтельні

Мають заокруглену форму головки, що дає U-подібну форму паза. В залежності від глибини занурення фрези, стінки паза можуть йти під прямим кутом до поверхні деталі, або ж одразу почати закруглятися.

Пазові галтельні, V-подібні

До категорії галтельних фрез входить також насадка, що дає паз V-подібного перерізу. Такі фрези потрібні в асортименті, якщо потрібно виготовляти пази з різним кутом нахилу стінок.

Пазові, Т-подібні

Переріз паза, який виходить у результаті роботи такою фрезою, нагадує перевернуту літеру «Т». При такому з’єднанні заготовки міцно зчеплені одна з іншою.

Пазові фасонні

Застосовуються для створення фігурної різьби, обробки кромок та внутрішніх країв деталі. Переріз такого паза нагадує фігурну дужку. Якщо необхідний малюнок складний, краще попередньо обробити кромку прямою пазовою фрезою. Після цього використання пазової фасонної фрези стане набагато простішим.

Пазові фасонні «Ластівчин хвіст»

Схожі на Т-подібні, але дають переріз перевернутої трапеції, менша сторона якої виходить на поверхню заготовки. Забезпечує міцне з’єднання деталей.

Кромочні калювальні з підшипником

Використовуються для заокруглення кромок, створення хвилястих або дугоподібних кромок. Такі фрези також знаходять своє застосування у виготовленні складних орнаментів. Якщо фреза подвійна, під час вибору треба звернути увагу на можливість регулювання між робочими лезами.

Напівстержневі з підшипником

Мають вигнуте в центрі лезо. Це дозволяє вирізати кромку з випуклою поверхнею. Використовуються для виготовлення профільних накладок, стрижнів, декоративного оформлення деталей.

Комбіновані, шип-паз

Ці фрези дозволяють отримати з’єднання заготовок типу шип-паз. Плюс використання таких фрез — один витратник для обробки обидвох заготовок.

Переваги фрез Dnipro-M

Усі фрези, які Ви знайдете на нашому сайті, мають ряд переваг:

  • Високоякісне заточування ріжучої крайки (забезпечує тривале та чисте фрезерування).
  • Збільшена товщина карбід-вольфрамової пластини.
  • Контроль балансування кожної фрези (запобігає руйнуванню підшипників фрезера).
  • У фрезах встановлені підшипники високої якості.
  • У комплекті з наборами йде металевий кейс.

Чому варто купити фрези Dnipro-M?

  • При покупці фрез по дереву Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.


Купити фрези в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Фрези

Відео про інструмент

Набори фрез

Прямі пазові

Прямі пазові, подовжені

Пазові галтельні, V-образні

Пазові галтельні

Пазові, T-образні

Пазові фасонні «Ластівчиний хвіст»

Пазові фасонні

Прямі пазові з нижнім підшипником

Кромкові калювальні з підшипником

Кромкові калювальні з підшипником, для фасок

Полустержнева з підшипником

Комбінована, шип-паз

Горизонтально-пазова

Подшипники для фрез

Відео про інструмент

youtube-img