Ножі для рейсмуса і рубанка

Ножі для рейсмуса та рубанка — витратники, які потрібні відповідному інструменту для обробки деревини. У рейсмуса та рубанка схожий принцип роботи — лезо обертається на валу, поступово зрізаючи невеликий шар деревини по мірі руху інструменту/заготовки. Зазвичай для завершення обробки потрібно зробити кілька проходів. Якісні ножі виготовляються з міцної сталі, що дає їм великий ресурс та високу стійкість до навантажень. На якість впливає марка сталі, метод заточування та тип ножа (односторонній/двосторонній).

Переваги ножів Dnipro-M для рейсмуса

  • Ножі для рейсмусів підходять для обробки як м’яких, так і твердих сортів деревини.
  • Вони виготовляються з легованої сталі (HSS сплав), яка має високий запас міцності. Це дозволяє отримувати під час обробки дуже гладку поверхню.
  • У ножів для рейсмуса, які ви знайдете у нашому каталозі, немає можливості переточування, але вони двосторонні — після затуплення однієї сторони ножа, його можна перегорнути та працювати далі. Ви можете купити в нашому каталозі набори з 2 ножів для рейсмуса.

Переваги ножів Dnipro-M для рубанка

  • Ножі для рубанка дуже міцні. Вони мають двостороннє лезо та оптимальну довжину — це дозволить досягти високої якості під час обробки деревини.

Чому варто купити ножі для рейсмуса та електрорубанка Dnipro-M?

  • При покупці ножів рейсмусових та лез для рубанка Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.


Купити леза для рейсмусів та рубанків в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.