Ножі для електрорубанка

Ножі для рубанка — витратник, який потрібен електричним рубанкам для роботи. Під час використання інструменту ніж обертається на валу, поступово зрізаючи невеликий шар деревини по мірі руху інструменту/заготовки. Зазвичай для завершення обробки потрібно зробити кілька проходів. Якісні ножі виготовляються з міцної сталі, що дає їм великий ресурс та високу стійкість до навантажень. На якість впливає марка сталі, метод заточування та тип ножа (односторонній/двосторонній).

Переваги ножів Dnipro-M для рубанка

Ножі для рубанка дуже міцні. Вони мають двостороннє лезо та оптимальну довжину — це дозволить досягти високої якості під час обробки деревини.

Чому варто купити ножі для електрорубанка Dnipro-M?

  • При покупці ножів лез для рубанка Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.


Купити леза для рубанків в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.