Ручні пили

Столярний ручний інструмент — пристрої, які використовуються для обробки деревини. Перелік столярного інструменту достатньо широкий. Його головні категорії: для розкроювання та стругання деревини, свердління, вимірювальний та розмічальний інструмент. Він активно використовується в домашніх умовах та в столярних майстернях. За допомогою столярного інструменту можна виконати більшість базових завдань, підготувати виріб до фінальної обробки.

Ручні пили

Одна з важливих категорій інструменту для столярної майстерні або побутового використання — ручні пили (ножовки по дереву). Їх основне призначення — розкрій деревини. За допомогою ручних пил можна виконати наступні задачі:

 • надати дерев’яній заготовці необхідних габаритів;
 • розпиляти дошку або брус;
 • спиляти дерево або сучки в саду;
 • прибрати зайві фрагменти з деталі.

Щоб вибрати пилу, потрібно орієнтуватися на наступні характеристики:

 • довжина;
 • товщина полотна;
 • матеріал;
 • зручність рукоятки.

Оптимальна довжина — від 375 до 500 мм. Від цього залежить зручність при роботі.

За допомогою якісної пилки можна не тільки виконати пропил, але й одразу відсівати тирсу з заготовки: коли зуби виходять за межі розпилювання, тирса легко усувається. При цьому зуби не забиваються, а інструмент легко рухається.

Полотно пилки має бути твердим і пружним. Використовуючи тонке, буде відчуватися опір при входженні в дерево, пила буде згинатися і згодом полотно втратить твердість. Вузькі та гнучкі варіанти підійдуть для виконання пропилів вздовж на нерівних поверхнях. Товсте полотно з великими або дрібними зубами забезпечує пряме пиляння, але при роботі з ним буде відчуватися сильне навантаження на руки оператора.

Покриття та матеріал. Щоб інструмент прослужив довгий час, варто вибирати вироби з високоякісної сталі. Захисту від корозії сприяє додаткове антифрикційне покриття.

Рукоятка майже не впливає на характеристики пиляння, але сприяє комфортному використанню інструмента. Прогумована ручка ергономічної конструкції знижує навантаження на руки столяра.

Переваги столярного інструменту Dnipro-M

 • Пила зроблена з високоміцної японської сталі марки SK5 — це забезпечує захист від поломки пили під час роботи.
 • Тригранне лазерне заточування зубів забезпечує швидке входження полотна в матеріал та ефективність в роботі.
 • Якісне тефлонове покриття захищає пилу від прилипання смоли — розпилювання буде проходити швидше.
 • Зубці надійно зафіксовані на полотні завдяки половинчатій закалці.
 • Двокомпонентна прогумована ручка TPR полегшує роботу, дозволяючи довше не втомлюватися. На ручці є два кутника — на 90 и 45°.
 • Додаткові прорізі в ряді моделей ручних пил Dnipro-M допомагають ефективніше усувати тирсу.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ми пропонуємо столярний інструмент високої якості. Його можна замовити прямо на цьому сайті або купити в фірмових магазинах бренда. Отримати замовлення можна «Новою Поштою» (безкоштовна доставка при замовленні від 750 грн) або «Укрпоштою» (безкоштовна доставка, якщо жодна з сторін упаковки не перевищує 70 см).

Популярні питання про ручний столярний інструмент

Що таке ручний столярний інструмент?

Це інструмент столяра, який використовується для ручної обробки дерева. В цю категорію входять пили, сокири, стамески, рубанки, різці по дереву, різноманітні вимірювальні пристрої та допоміжні інструменти.

Який столярний інструмент краще вибрати?

Що стосується підкатегорії деревообробного інструменту, необхідно вибирати ту, яка підходить для конкретної роботи. Якщо ж говорити про якість, слід приділити увагу вибору за наступними критеріями: матеріали, ергономічність, точність, відповідність поставленим завданням.

Де купити столярний інструмент?

Ви можете купити інструмент для столярних робіт (ручні пили) на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.