Стамески

Відео про інструмент

Стамески (ручні токарні різці по дереву) — деревообробний ріжучий інструмент, який обов’язково має бути в арсеналі столяра. Їх можна використовувати для великої кількості завдань: вибірки, зачищення пазів, зняття фасок, нанесення різьби, стругання, роботи з токарним верстатом. За своєю конструкцією різак по дереву — полотно з металу, яке має дерев’яну ручку.

В цій категорії ми пропонуємо різні стамески для різьби по дереву. Купити їх в Україні Ви зможете прямо на цьому сайті або в будь-якому з фірмових магазинів Dnipro-M. Ви знайдете в нашому асортименті тільки міцні та зручні стамески. Купити різці по дереву можна в один клік. Ціна на столярний інструмент завжди залишається доступною при незмінно високій якості.

Переваги стамесок Dnipro-M

Наші стамески добре підходять для столярних робіт по дереву, вибірки невеликих заглиблень у деревині, зачищення пазів або зняття фасок. Особливості інструменту:

  • Надміцна сталь марки 60Cr-V забезпечує повільне затуплення та низький рівень зношування робочої крайки.
  • Сталь проходить селективне гартування, що гарантує необхідну еластичність при роботі.
  • Філігранна заточка різця стамески.
  • Ергономічна дерев'яна ручка з буку.

Купити стамески в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img