Будівельні степлери

Відео про інструмент

Будівельні степлери (скобозабивачі) — ручний інструмент для забивання скоб або цвяхів у матеріал. Часто їх також називають меблевими степлерами, тому що виготовлення меблів — одна із сфер, де широко розповсюджений цей інструмент. Потужні удари степлера зможуть пробити вагонку, плівку, ДСП або оббивку, дозволяючи використовувати степлер не тільки для меблів, але й у будівництві, роблячи його універсальним інструментом.

Переваги будівельних степлерів Dnipro-M

Ми пропонуємо степлери з високим ресурсом, які мають ряд позитивних особливостей. Вони підійдуть як для дома, так і для професійного використання.

  • Ресорний механізм удару підвищує точність та силу забивання. Завдяки низькій віддачі Ваша рука буде менше втомлюватися — Ви зможете довше працювати з комфортом.
  • В степлерах передбачений механізм швидкої зарядки скоб, який скорочує час перезаряджання інструменту.
  • Ручка степлеру може складатися — це робить зберігання та транспортування інструменту більш зручними.
  • Наявність регулятора сили удару робить степлер універсальним.
  • Кожний степлер розрахований мінімум на 50 000 ударів (BS-610P — 10 000 ударів).
  • Матеріал корпусу — метал або міцний ABS пластик. Це підвищує термін придатності інструменту.
  • Прогумована ручка робить роботу з інструментом більш зручною.
  • Функція «Trigger Mode» (модель GT-614T) призначена для роботи у важкодоступних місцях. Після натискання на ручку можна спустити ударний механізм за допомогою спеціального курка.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ми пропонуємо професійний інструмент за доступною ціною. Він підійде як для побутового використання, так і для вирішення професійних завдань. При покупці товару на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти». Якщо упаковка не довша 70 см за кожною з сторін, Ви також можете безкоштовно отримати замовлення «Укрпоштою».

Як вибрати будівельний степлер?

Перед покупкою потрібно визначитися, з якими скобами (шпильками) або цвяхами буде працювати інструмент: значення має тип та висота скоби. Від розміру та виду скоби буде залежати те, чи підійде вона до конкретної моделі степлера. Якщо потрібно використовувати інструмент постійно або на виробництві, є сенс придбати електричний степлер.

Який будівельний степлер краще?

Серед ручних механічних степлерів краще за все себе показують моделі з регулятором удару та ресорним механізмом. Вони універсальні та ефективні в різних умовах роботи.

Де купити будівельний степлер?

Купити будівельний степлер можна на нашому сайті або в будь-якому фірмовому магазині нашого бренда.

Відео про інструмент

youtube-img