Труборізи

Труборізи Dnipro-M - професійний інструмент, який використовують для акуратного різу і ремонту труб різного діаметру. За допомогою ножиць для пластикових труб ви зможете швидко зробити монтаж труб для насосної станції, водопроводу на дачі або в квартирі.

Характеристики труборізів Dnipro-M

Труборіз високої якості здатний витримувати щоденні навантаження і розрізати міцні труби з поліпропілену різного діаметру. Відмінний результат забезпечує гостре лезо, яке здійснює точний різ. Найважливіший фактор у роботі - безпека. З упевненістю можемо заявити, що труборізи Dnipro-M безпечні, адже оснащені гаком, який з'єднує 2 частини рукоятки. У такому положенні, інструмент не зможе нашкодити і поранити кого-небудь.

Переваги труборізів Dnipro-M

Труборізи для пластикових труб володіють такими перевагами:

  • леза відрізняються особливою гостротою і міцністю, завдяки чому можуть різати навіть щільні труби;
  • гострі леза забезпечують акуратний різ матеріалу;
  • зручна рукоятка дозволяє працювати з інструментом навіть однією рукою, утримуючи матеріал другою;
  • можливість вибрати необхідні робочі параметри для оптимального виконання завдання;
  • різ виконується під кутом 90 °. Труборіз може працювати з трубами різного діаметру - від 20 до 63 мм.

Економія з користю

Необхідно відремонтувати труби? Досить купити труборіз ручної і ви зможете заощадити особистий бюджет, не переплачуючи за послуги майстра. Погодьтеся, набагато ефективніше і приємніше відновити поломку своїми руками.

Труборізи Dnipro-M - відмінний результат своїми руками

Ножиці для різання пластикових труб влаштують вас за всіма параметрами: потужні характеристики, комфортні форми і оптимальна ціна. Купити Труборіз Dnipro-M стане вірним рішенням, яке дозволить заощадити на недешевому виклику майстра і відремонтувати все своїми руками.