При роботі в саду або використанні будівельного інструменту завжди є ризик пошкодити руки. Щоб уникнути цього, потрібно користуватися засобами індивідуального захисту рук. Сьогодні існує багато різновидів рукавичок: трикотажні, гумові, комбіновані рукавички, робочі брезентові рукавиці і т.п.

Ви знайдете в нашому асортименті краги для зварювання, господарські рукавички та рукавиці для електроінструменту, що допоможуть зберегти Ваші руки цілими та неушкодженими протягом усього процесу роботи.

Краги зварювальні спилкові для зварювальника

Краги зварювальника — це подовжена модель шкіряних рукавичок, що виготовлені зі спилки. Мають незвичайну форму, розширену у кистей. Робочі краги зварювальника — термостійкі, вони призначені для захисту рук від теплової та ультрафіолетової дії зварки: електричної дуги, пальника, рідкого металу.

Термін служби наших моделей рукавичок підвищується за рахунок використання технології прихованого шву. Вогнестійка підкладка надійно захищає руки зварювальника від високих температур. Діапазон температур, за яких можна працювати в цих рукавичках, складає від -20 до +50°С. Використання флісу підвищує комфорт при роботі, а також дозволяє використовувати рукавички в зимовий час.

Господарські рукавички

Ми пропонуємо робочі захисні рукавички наступних типів:

 • с захистом від механічних пошкоджень (порізів та проколів);
 • мастилобензостійкі (рукавички з нітріловим покриттям);
 • антивібраційні;
 • для точних робіт (рукавички з поліуретановим покриттям).

Застосування спеціальної технології AntiCut надійно захистить Ваші руки від порізів. Ви можете застосовувати рукавички робочі Dnipro-M для робіт в саду, городі, при ремонтних або будівельних роботах, не боячись пошкодити пальці або долоню. Латексне покриття або наявність ПВХ точок забезпечує антиковзний ефект та надійний хват.

Рукавиці для електроінструменту

Ці рукавички призначені для роботи з електричним інструментом або промисловим обладнанням. Вони забезпечують надійне зчеплення з інструментом та захищають руки від натирання. Матеріал рукавичок — мікрофібра та замша. Їх можна прати прямо в стиральній машині. Вставки спандексу допомагають зберегти оптимальний температурний режим, а зчеплення підвищується за рахунок вставок зі шкіри. Регулюючий манжет дає можливість зробити роботу в рукавичках максимально зручною.

Чому купувати в нас — вигідно?

Ми використовуємо для виготовлення тільки найякісніші матеріали, а також виготовляємо продукцію згідно європейським та світовим стандартам якості. При покупці на суму від 750 грн Ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке відділення «Нової Пошти». Ви також можете безкоштовно отримати замовлення в будь-яке відділення «Укрпошти», якщо жодна з сторін упаковки не перевищує 70 см.

Що потрібно знати перед покупкою?

Перед тим як купити захисні рукавички, визначте для себе головні особливості та переваги, які повинні мати засоби індивідуального захисту. Наші спеціалісти завжди допоможуть Вам в цьому, надавши всю необхідну інформацію.

Як вибрати захисні рукавички?

Обирайте рукавички відповідно до типу робіт. При зварюванні потрібно користуватися зварювальними крагами, при роботі в саду або будівництві — господарськими рукавичками, при роботі з електроінструментом — використовувати відповідний тип.

Які захисні рукавички краще?

Краще за все ті рукавички, які забезпечують надійний рівень захисту від проколів, порізів, розриву, а також комфортні при використанні в широкому діапазоні температур.

Де купити захисні рукавички?

Ви можете купити захисні рукавички прямо на цьому сайті або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M.

Рукавиці і краги

Відео про інструмент
 • Надійний захист
 • Якість відповідає європейським стандартам
 • Зносостійкість в 2-3 рази вище ніж у аналогів
 • Унікальні позиції на ринку України

Рукавички зварювальника Краги

 • Технологія прихованого шва збільшує термін служби

  Технологія прихованого шва збільшує термін служби

 • Захист рук від високих температур за рахунок вогнетривкої підкладки

  Захист рук від високих температур за рахунок вогнетривкої підкладки

Детальніше

Господарські рукавички

 • Захист від температур, хімічних речовин та порізів

  Захист від температур, хімічних речовин та порізів

 • Унікальна технологія AntiCut

  Унікальна технологія AntiCut

Детальніше

Рукавички захисні

 • Захист від забруднення і механічних пошкоджень

  Захист від забруднення і механічних пошкоджень

 • Вставки з натуральної шкіри для підвищення зносостійкості рукавичок

  Вставки з натуральної шкіри для підвищення зносостійкості рукавичок

Детальніше

Рукавички зварювальника Краги

Господарські рукавички

Рукавички захисні

Відео про інструмент

youtube-img