Ножі для рейсмуса

Ножі для рейсмуса — витратники, які потрібні рейсмусовому верстату для обробки дерев’яних заготовок. Вони встановлюються на вал рейсмуса та обертаються на ньому під час роботи, знімаючи шар деревини. Від гостроти ножів залежить навантаження, що лягає на двигун рейсмуса. Гострі ножі легше врізаються в деревину, зменшуючи навантаження. Якісні леза для рейсмуса довго залишають гострими та рідше потребують зміни.

Переваги ножів Dnipro-M для рейсмуса

  • Ножі для рейсмусів підходять для обробки як м’яких, так і твердих сортів деревини.
  • Вони виготовляються з легованої сталі (HSS сплав), яка має високий запас міцності. Це дозволяє отримувати під час обробки дуже гладку поверхню.
  • У ножів для рейсмуса, які ви знайдете у нашому каталозі, немає можливості переточування, але вони двосторонні — після затуплення однієї сторони ножа, його можна перегорнути та працювати далі. Ви можете купити в нашому каталозі набори з 2 ножів для рейсмуса.

Чому варто купити ножі для рейсмуса Dnipro-M?

  • При покупці ножів рейсмусових Ви отримаєте можливість безкоштовної доставки у відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти». В містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Харків доступна доставка кур’єром. Детальні умови описані на сторінці «Доставка та оплата».
  • Вам доступні кілька способів оплати: готівковий, безготівковий розрахунок або оплата карткою. Покупку можна оплатити частинами.


Купити леза для рейсмусів в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.